| anonim_4396 a întrebat:

M-am uitat prin oracol la intrebarea de acum 2 zile, nu inteleg de ce nu e nimeni de acord cu legalizarea marijuanei, in Olanda e legala prin pub-uri, plus ca o tigara cu marijuana e doar cu 50% mai daunatoare decat una obisnuita, citisem undeva ca marijuana nu dauneaza plamanilor ci chiar are efecte benefice asupra acestora, oricum macar pentru scopurile medicale ar trebui legalizata.

Iar intrebarea mea este: De ce ma Iubesti?/De ce ma urasti?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Eu-s de acord.Și te iubesc pentru că și tu ești.

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sunt de acord cu legalizarea ei....are efecte terapeutice.

Dar tot nu as incerca...

| zurick a răspuns:

Te urasc ca de ziua Adormirei lui connecte-R, m-ai lasat singura, uitand ca ziceai ca vom sari impreuna pe geam

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

N-avem ce sarbatori, Connect-R nu sa mai culcat.

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce daca acum trebuie sa astept adormirea lui Salam?!
Ma dus sa-i injectez otrava in picior si sa imprastii pastile ca sa creada lumea ca s-a sinucis

| єχcєєℓ a răspuns:

De ce să nu fim de acord? Pentru că sunt o mulțime de părinți incompetenți care nu au grijă de copiii lor și ajung să se apuce de fumat, droguri și alte prostii.
Because you are.

| suităr a răspuns:

Da

| Neverwas a răspuns:

Sunt total pe langa subiect.
Iar ca raspuns la intrebarea ta:Eu nu iubesc si nu urasc pe nimeni.

Răspuns utilizator avertizat
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Eu una sunt total de acord cu legalizarea ei.E bună ca efect terapeutic, da' nu în exces.

| moilolyta09 a răspuns:

Nu te iubesc, dar nici nu te urasc.
Iar cat despre marijuana, imi e indiferent subiectulwinking