| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Ma, care mai sunteti pe aici?
Ma refer la cei gen Verutza, Presedinta, Ashadow, Musique, Aikko, u kno.

23 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Mai e Presedinta si Musique, in rest pe ceilalti nu-i stiu
Apropo, eu sunt Kama, incantata de cunostiintahappy

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru KamaSutra):

A, acuma am vazut ca Musi e campioana zilei. Yep. Si mie nu mi-ar da o cana TPU, ca stiu ca are un set intreg cu tot cu ceainic. Si farfurioare.

Incantat, Andrei. happy

| KamaSutra a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Esti vechi pe-aici?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru KamaSutra):

Ma, cam de 2 ani sunt pe T/A, sau asa ceva.
Eram pe T/A, nu prea frecventez. Am plecat multi, dar tinem legatura.

Adica, am aflat ca eu si cu Musique am fost in acelasi liceu, lol. Eu am terminat acuma. laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Aha,nu te stiu

Ai terminat? ce-ai facut la bac?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru KamaSutra):

Am facut. laughing
Medie de 7.43, nu-i stralucit.

Probabil daca mai dau media cu Pronto Suprafete Universale va straluci.

| KamaSutra a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

rolling on the floor
notele nu reflecta intotdeauna ceea ce stii cu adevarat happy

| suităr a răspuns:

Bless is dat u

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru suităr):

Yap. Eo. Aci.

*ma mir daca ma lasa robotelu sa scriu asa* rolling on the floor

| suităr a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Pe mine nu mă lasă să scriu Park și uite-te la tine
nț nț nț

| suităr a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Wait
VICTORIE
*compensez literele in caps de ce*

| SergiuBoss11 a răspuns:

Sunt eu aici, stai linistit

| syd2 a răspuns:

T/A nu mai e ce era inainte, e cu totul altceva, deja am trecut la alt nivel.

| Croampa a răspuns:

De ce toti uita de Exceel?
Poate de asta nu mai intrat

| W3R4 a răspuns:

Unii stau şi privesc din umbră...sau doar şi-au schimbat numele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care era numele tau?
Verutza, nu o stiu, Presedinta, a intrat parca saptamana trecuta, Ashica, strumfului i-a si putrezit contul, Musique mai intra, Aikko nu-l stiu.
Hai ca începeti sa va intoarceti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall, domnu Bless.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru anonim_4396):

Hazi?

Nu, serios, Hazi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Nu, Turbox.

| DonaldTrump a răspuns:

Cuburi rubice?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru DonaldTrump):

Sa-mi bag picioarele, nu mai va cunosc dupa nume. rolling on the floor

Si nici voi pe mine.

| vaporwave a răspuns:

Oldfags