| xDivineAngel a întrebat:

Ma duc sa cumpar lapte, va iau si voua o cutie?

13 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Da, dar lapte Timisoreana.

| Musique a răspuns:

Nu pori sa-mi cumperi o mama care abia a nascut? sad

| Fragile a răspuns:

Hei sunt câine, sunt în creştere, am nevoie de 3 cutii.

| PotcaPădurii a răspuns:

Am deja 3 cutii, daca vrei iti dau si tie una si economisesti bani, timp si energie.

| Ţepeşu a răspuns:

Ia de aici ca e ieftin si bun, pe bune : http://3.bp.blogspot.com/......atru...JPG

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Nu te mai osteni atat.Dă o fugă pană la @ZuZu!

| AlQaeda a răspuns:

Lasa cutia, mai bine ia-mi o vaca laughing

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Nu vreau o cutie, mie ia-mi o doza

| totElodia a răspuns:

Eu ma-mbat si cu apa plata. N-ai vrea sa ma vezi dupa ce beau lapte.

| Staythere a răspuns:

Da ia-mi ca nu mai am in frigider si niste ciorapi ca nu am cu ce sa ma duc la oras in disco.Da vezi sa nu imi ei mie porcari din alea de firma mi-e imi ei de la bazar ca aia sunt misto.

| col0rs a răspuns:

Ia.mi un energizant b-)

| Attack619 a răspuns:

Nu mi lua mie otrava aia...da' o sticla d vin rosu mai are pe acolo? smug

| Analy a răspuns:

Daaa,ador laptele:Xam deja o cutie de lapte Fulgabatting eyelashesTu de care bei?happy