| ᶅᵒᴥᵒPedobeărᵒᴥᵒᶅXD a întrebat:

Ma intreb daca are animale de companie :D
Voi ce ziceti?
http://www.youtube.com/user/HowToBasic?feature=watch

10 răspunsuri:
| unnumesecret a răspuns:

Scârboslaughing cred ca el e animalul

| Xtadelo a răspuns:

Like a boss cool

| W3R4 a răspuns:

E grea viata de pepene... sad
Mai ales cand ai un psihopat langa tine!
Cam urata soarta lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă are, sunt moarte de foame.

| iKeel a răspuns:

Ce deştept este imbecilul ăla...

| Zipix a răspuns (pentru iKeel):

Cine? Eu? waiting

| iKeel a răspuns (pentru Zipix):

Te simţi imbecil? Nu de tine ziceam. Dar măcar recunoşti că eşti imbecil...

| Zipix a răspuns (pentru iKeel):

Hei. Nu am spus ca sunt imbecil. Doar am intrebat daca mi-ai adresat mie raspunsul pentru ca am pus un raspuns mai comic. Totusi, am pus un raspuns comic pentru ca e categoria T/A. Cele mai multe intrebari sunt comice si asa am dat si eu un raspuns comic. Credeam ca mi-ai adresat intrebarea raspunsului meu ca era un pic mai comic.

| iKeel a răspuns (pentru Zipix):

laughing. Ok.

| Zipix a răspuns:

Cred ca a avut dar soarta lor a fost la fel ca si cea a acelui pepene verde. laughing laughing laughing