| Paracetamol0lol a întrebat:

Mă plictisesc de moarte așa că dacă știți o glumă bună nu ezitați să o lasați aici ( care mă face să râd dau fundă)

7 răspunsuri:
| MasterYii a răspuns:

Iti ziceam eu una buna, dar daca ai dat deja funda numai are rost sa irosesc resursa pe gratis tongue

| Paracetamol0lol explică (pentru MasterYii):

Păi dacă nu ai fost pe fază, ce să fac? happy

| MasterYii a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

Eram busy facand killuri pe bronzari tongue

| Paracetamol0lol explică (pentru MasterYii):

Foarte binehee hee

| MasterYii a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

Ami placea poza pe care o aveai sad

| Paracetamol0lol explică (pentru MasterYii):

Zcuzele mele, dar am schimbat-o cu alta pe care o am și pe you tube și twitch și aștept aprobarea de la boșii de sus

| Arsen0 a răspuns:

De ce este un cal însarcinat mai rapid decât un cal normal? Pentru ca are 2 CAI PUETERE?