| andreiboboc906 a întrebat:

Am o problema, când stau lângă o fata 20 de minute ejeculez in pantaloni fara sa vreau, dacă știți de ce va rog nu ezitați sa răspundeți, dau fundă

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Poate avea legatura cu ejacularea precoce, ai intretinut relatii sexuale pana acum, ti se intampla sa termini prea repede in pat sa tina doar un minut sau ceva de genul? Sau ai tot felul de ganduri in preajma unei fete care te fac sa iti imaginezi scenarii excitante?

| andreiboboc906 explică (pentru MarianWLF):

Bro pai cam a devenit enervat chestia asta, nu stiu daca ma înțelegi nu pot sta de vorbă cu o fata 30 de minute ca trebuie sa ma duc acasă sa ma schimb, o soluție dacă ati sti m-ar ajuta foarte mult? funda e a ta

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria. Este normal ce ti se intampla. Nu mai sta asa mult langa o fata ca sa nu mai ejaculezi instantaneu.

| Idketc a răspuns:

Pt ca te excita