| CaRamYc a întrebat:

Ma plictisesc de moarte. Imi puteti da cateva idei de distractie dau fundita.
P. S:T/A

Răspuns Câştigător
| dutulina a răspuns:

Pai daca esti cu cineva poti sa joci jocu ala cu sticluta sti u...Sau intra pe www.Flonga.com ai aici multe multe jocuri... sper ca am fost de folos

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Uita-te la intrebarea asta ...razi de mori :)))
http://www.tpu.ro/......a-p-s-t-a/

sau nu...

Apache
| Apache a răspuns:

@Rony.glm ma laughing
si btw @NoOneCanJudgeMe... dude wtf?!?

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Fa-ti cont pe facebook big grin

| ๓ยเ a răspuns:

Mergi pe perete

| dutulina a răspuns:

Quaren esti belealaughing

| CaRamYc explică:

@Apache doar am intrebat nu am dat cu parul ma plictisesc doar sunt racit nu am ce face si m-am gandit ca cineva poate sa imi dea o idee daca nu iti place intrebarea nu mai posta