| RoxxuInna a întrebat:

Ce pot face? Ma plictisesc de moarte. Idei

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Fă-ţi blog, citeşte bloguri, citeşte o carte, desenează, cântă, fă parada modei prin casă, încearcă noi coafuri, fă-ţi noi modele pe unghii, uită-te la un film, cheamă o prietenă la tine, joacă un joc nou, învaţă să găteşti ceva, ieşi din casă, plimbă-te, ţopăie în pat până-l rupi.

| RoxxuInna explică (pentru Rockart):

Si apoi unde mai dorm?!laughing Pe covorlaughing
Pe frigul acesta si cu zapada de vreo 1 si ceva nu prea te induri sa iesi afarabig grin
Ms pentru idei:]]

11 răspunsuri:
| Amaliia_Amii_1997 a răspuns:

1. Vizionez filmulețe hazlii pe youtube sau 220.ro;
2. Caut o muzică pe care nu am mai ascultat-o (nu trebuie să fie neapărat muzică nouă);
3. Citesc forumuri, bloguri ca și acum de altfel;
4. Îmi cumpăr ceva de ronțăit și mă uit la un film;
5. Fac teste online de inteligență și de orice gen (amuzament);
6. Încerc să socializez pe unul din site-urile de socializare preferate;
7. Învăț ceva legat de ce mă pasionează, de exemplu Photoshop - (Html si CSS s.a.);
8. Îmi fac un blog unde pot să scriu orice tip de articole doresc, am liberă exprimare și nimeni nu mă judecă;
9. Vorbesc cu prietenii pe messenger, sau caut un chat pe gustul meu;
10. Mă joc niște jocuri online care cu siguranță îmi vor face ca timpul sa treacă mai ușor. acolo pot de asemenea să socializez.

| jonhy_8693 a răspuns:

Sasugi ****

| RoxxuInna explică (pentru jonhy_8693):

Asta sa faci tu ca vad ca adori treaba asta.tongue

| jonhy_8693 a răspuns (pentru RoxxuInna):

Asta fac fetele la baieti dar eu is baiat

| RoxxuInna explică (pentru jonhy_8693):

Poate esti gay[mai mult ca sigur] laughing

| jonhy_8693 a răspuns (pentru RoxxuInna):

Nu-s. eu ti-am dat o propunere

| jonhy_8693 a răspuns (pentru jonhy_8693):

Tu nu-ti dai seama cite fete dealde tine ma zaibesc timp de o zi (multe) nu va place raspunsu ce sa faci asa-i viata

| RoxxuInna explică (pentru jonhy_8693):

Îhî! Te si cred laughing Puneti o poza cu tine la profilhee hee Poate ai dreptate:]]

| jonhy_8693 a răspuns (pentru RoxxuInna):

Tu in loc sa te bucuri ca ai avut ce face o bucata de timp tu imi scrii diferite maturi

| xmaryyyya a răspuns:

Pai, poti sa:
1. te uiti la filme
2. iesi pe afara cu prietenii
3. chemi un/o prietena pe acasa
4. dai o petrecere in pijama laughing
5. comanzi o pizza si o savurezi impreuna cu un film bun
6. citeste
7. deseneaza
8. fa ceva legat de pasiunea ta
9. danseaza, canta
10. experimenteaza ceva nou in bucatarie. Sper ca ti-am fost de folos..succes!happy