| Haydee a întrebat:

Ma plictisesc si...pentru ca nu am ce face va voi da ce va de ganditlaughing
La ce ma gandesc eu acum?laughing

Răspuns Câştigător
| marry a răspuns:

Te gandesti la uby tau? :X ...sau la ceva ce ai vrea foarte mult sa ti se intample? smug

14 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Pai credeam ca ne spui tu la ce te gandesti, noi de unde sa stim ce-ti trece tie acum prin mintelaughingla ora asta multi au mintile obosite si lipsite fara ganduribig grin

| Leea1234 a răspuns:

La ce te gandesti!
te gandesti la ce raspunsuri vei primi de la noi!
am ghicit?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hai ca vreau sa ghicesc si eu laughing
Cumva e vorba de prietenul tau?happy Nu trebuie sa imi spui.Deja stiam laughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Neinteresant si la fel de plictisitoare tema ta de gandit.

| SweetCandy a răspuns:

Sunt happy pentru ca tocmai a dat un semn de viata o persoana fff draga mielove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| Mo a răspuns:

Nu pot sa cred! Tu chiar te gandesti la mine!

| Haydee explică:

Sigmanet ai gresit, Marry ai drepate.
Si nu, nu ma gandesc la ce am facut azi si ce urmeaza sa fac mainelaughing
Ma gandesc la ceva, poate cineva... dar stai.astai rolul vostrulaughingsa ghiciti...

| Haydee explică:

Mai, sti tu ceva nosmoke...laughing

| Casiana a răspuns:

Cand scriai intrbarea, te gandeai ca te plictisestitongue!:*:*:*...Pa-pa!

| marry a răspuns:

Sigmanet.vezi ca trebuia sa zici la ce se gandeste ea nu la ce te gandesti tu...pai la ce te gandesti? la ce ai facut azi si ce urmeaza sa faci maine? thinking

| sigmanet a răspuns:

Ne gandim cum sa multumim cat mai bine clientii. Sa asiguram servicii de calitate pentru toti cumparatorii nostri.

| nosmoke a răspuns:

La mine laughing

| Lumy a răspuns:

Te gandesti k acum esti undeva pe o insula pustie si faci plaja, apa este asa curata, de abia astepti sa te arunci in ea
mai bine spus la asta ma gandesc eulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La orgii sexuale...