| ჩw1ῆ a întrebat:

Stau, ma uit si ma gandesc, ce sa fac ma plictisesc? happywinking love struck

Răspuns Câştigător
| ღAncaღ a răspuns:

1. Imi place mult rima tawinking
2. Eu ti-as sugera sa vizionezi filme pe care nu le-am mai vazut demult, oricum daca le sti, mai vizioneazale odata, ma refer cele care nu mai reti minte continutul!winking

2 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Poti asculta muzica daca e vremea frumoasa poti face o plimbare. De asemnea cauta niste filme vechi niste melodii vechi uitate la un serial nou sau cauta pe internet unul. Poti sa incerci sa iti aranjezi parul ' daca esti fata sa inventezi niste cafuri sa canti happy sa cauti bancuri sau sa desenezi ceva. Poti sa cauti un episod dintr-un serial sau un desen animat din tercut care iti palcea mult happy. Poti sa te uiti la niste poze :O. Cand erai mica sau stiu eu...thinking Sper ca te'am ajutat happy

| CocoMexii a răspuns:

Iesi la plimbare cu prietenii la un suc, la o inghetata sa treaca timpul mai repede love struck