| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Ma plictisiti, fratilor...
Rau de tot.

Ma astept sa raman doar eu aici, singura, sa pun singura intrebari si sa-mi raspund singura. O sa fiu ceva de genul schizofrenica.

Eu nu o sa plec. Deci puteti sa va minunati de fidelitatea mea. Nu stiu ce o sa faceti voi, dar umorul fin a disparut de mult. Cam de cand am inceput sa ne plangem de oite.

Intrebarea: voi credeti ca mai merita sa incercam sa avem grija de categorie sau o aruncam la gunoi si fiecare se duce pe alta categorie si poate ne mai intalnim?

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Promit să te vizitez din când în când, și să-ți aduc un pahar cu apă.

| suităr a răspuns:

E hai.voi fi si eu cu tine, Dianawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

crying Nu stiu, e iar una dintre zilele cand sparg paharele prin casa.

| Ayako a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu cum te simti. sad

| Bia001 a răspuns:

Acum, nu se mai stie. multi au plecat si chiar daca unii din noi raman, s-a distrus deja egalitatea si umorul.

| Foxyyyy a răspuns:

Nu o sa plece nimeni. Vor doar atentie, daca chiar vrei sa pleci, pleci si gata. Nu spui la tot site-ul, iar peste 2 zile inca raspunzi la intrebari. Nu asta inseamna sa pleci. Nici eu nu plec, nu mai e categoria ca acum cativa ani, dar daca te plangi nu rezolvi nimic.

| Snowal15lea a răspuns (pentru Foxyyyy):

Poate pleaca sufleteste *drama mode* laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Foxyyyy):

Nu te las eu să pleci pânâ nu te scot din sărite.

| Foxyyyy a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ce perseverent.Iti urez succes, dar nu cred ca o sa reusesti.

| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a răspuns:

Si pe mine ma cam plictisesc copchilasii astia... Dar pe mine ma plictisesc binehee hee

| MдĐдLiNид a răspuns:

Nici eu nu am să plec, e distractiv, dar na dacă unii nu sunt mulţumiţi de întrebările mele, să nu răspundă, ok? Şi te asigur că aia care pleacă şi anunţă sunt genu doritori de atenţie. Nimic interesant.

| 22SWAG22 a răspuns:

Am ramas blocat in veceu, vb mai incolo, am sunat la pompieri si la FBI.