| Alin117 a întrebat:

Ma primiti si pe mine? Promit ca sunt cuminte.:d

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Avand in vedere ca este prima ta intrebare pe site si mai ales, ca promiti, sa fii cuminte, de ce nu te-am primi in mijlocul nostru, deci, fii binevenit, Capricornule!

8 răspunsuri:
| lipitoOarea a răspuns:

Te primim>big grin

| Shiva a răspuns:

Pe TPU doar Marioara si adeptii ei de la religie sunt cuminti.

| Shiva a răspuns:

In mod normal incepeau cu injuraturi. da avand in vedere ca ai spus ca esti cuminte ...toti incearca sa te atraga spre dark side smug

| UiteProstulCumCiteste a răspuns:

Da nu e nevoie deloc sa fii cuminte smugsmug

| AneDăă a răspuns:

Doamne! Faza e deja depasita! Da trebuie sa te primeasca careva? Eu am cerut permisiunea? Sau cumva,Loome a cerut permisiunea,Mhn a cerut permisiunea? Not! Nici eu nu am cerut premisiunea,am intrat ca nesimtita,trebuia sa ma rog de cineva sa ma lase sa postez aci? Not! esti un copil. iarta-ma dar nu trebuie nime sa e primeasca,intri, iesi cand ai chef, asa ca. Peacewinking

| LoveBIEBER a răspuns:

Te primim şi eu şi Justin Bieber.

| Alin117 explică:

Mersi mult.

| Alin117 explică:

Atunci nu mai sunt cuminte.