| Salata_1870 a întrebat:

Sal ma primiti si pe mine la t/a? promit ca nu voi distruge t/a voi face tot posibilul sa va ajut mersi daca ma primiti

13 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Ai citit ce scria pe covorasul de la T/A?

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Sigur! Aici oricine e binevenit...Ca spectator.Sincer,chiar crezi ca circul Globus are nevoie de inca un angajat?

| Mişaaa a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

| Polaris a răspuns:

Ieşi afară sau îţi împuşcăm bunica!

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Bine poti veni... oricum T/A e destul de poluat...

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Pai cum vrei.Crede`ma ca o sa te plictisesti aici.Si daca vrei sa nu fii injurat/a sa nu postezi nicio intrebare.

| lunarwolf a răspuns:

Tocmai ai început masacrul.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Din partea mea vino...

| TwixulDrept a răspuns:

Welcomee!

| PedoBearxD a răspuns:

Și-așa T/A e destul de distrus, mai contează dacă vine un bufon p-aici? rolling eyes

| eL3cTr0 a răspuns:

So.Welcome? TPU is ffa(Free For All).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine sa te primeasca? Cine e seful aici? In fine, din punctul meu de vedere, e distrusa de mult timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mai cazut o caramida din sediul t/a cu postarea asta.