| CookieșiParty a întrebat:

Ma simt ca un intrus aici...DE CE MA URATI?! Peste tot numai, CookieProasta, Nefolositoarea, etc.
De ce ma URATI?!
Raspundeti.
Funda!
PS:Totul e serios, nu luati in gluma.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai fi așa de împrăștiată!
Și cine te urăște?
Eu, nu.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Idem @Muflă

| Bastet a răspuns:

Daaamn,am luat mai mulţi amuzanţi decât Muflă.It's the End.straight face

Răspuns utilizator avertizat
| LoL a răspuns:

Pai lumea te face proasta nefolositoare pentru ca pui numai intrebari stupide plictisitoare si copy-paste...incerci si tu sa fii amuzanta dar cateodata esti chiar plictisitoare si penibila

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dar tu nu eşti un user nefolositor sau prost.
Eşti un user inutil şi de calitate inferioară.

| mgtow a răspuns:

In primul rand aici la categoria asta mai mult te faci de ras si 2ª rand numai lumea proasta face misto.

| yellowalien a răspuns:

Eu nu te urasc. De fapt nici nu stiu cine esti.
Sfat! Daca vrei ca acei utilizatori care-ti fac viata virtuala amara sa inceteze cu insultele, ai face bine sa te maturizezi. Este posibil ca intrebarile/ raspunsurile tale sa nu fie pe masura asteptarilor lor.

| elenush_6230 a răspuns:

PS:Totul e serios, nu luati in gluma.

dăă... ce dracu caută la T/A?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui cele mai proaste întrebări și mi se pare că ești "pe felie" cu smileformeiassmy... thinking