| xXAnGeLXx a întrebat:

Ma uit la ceas si vad ca e 22:45! Ce inseamna? Ma iubeste, ma uraste?

Răspuns Câştigător
| Pralină a răspuns:

Daca de exp e 21:00 te iubeste daca e 21:21 ai noroc in dragoste, adica daca te uiti dupa un baiat acesta te poate place.

Eu stiu ceva de orele fixe:

00:00-o sa ai o aventura intr-o noapte la ora asta
1:00-te place unu cu ochi albastrii
2:00-te place un blond
3:00-la scoala vei afla ca te place un baiat
4:00-tipul pe care nu il placi te place
5:00-te place unu mai mare decat tine
6:00-vei afla ca te place unul din cei mai buni si vechi amici
7:00-te place un brunet
8:00-te place unu cu parul tuns scurt
9:00-te place unu cu par mai lung un pic'
10:00-tu il placi da el te uraste[10 e naspa]
11:00-cineva s-a gandit in acest moment la tine
12:00-o ora la care dragoste e in aer, ai noroc in dragoste
13:00-sageata lui cupidon a dat in tine, ai grija ai riscul sa iti placa de primul baiat pe care il vezi
14:00-daca te uiti la acesta ora la ceas inseamna ca te-a pomenit[din greseala sau din adins]
15:00-vrea sa fiti doar amici
16:00-vei iesi cu baiatul la care te gandeai mai devreme
17:00-tipul la care te-ai gandit s-a gandit si el la tine
18:00-dragostea iti va rasari de la cine te astepti mai putin
19:00-esti in ora trandafirilor la prima ta intalinre vei primi un buchet de trandafiri
20:00-te mariti cu cel la care te gandeai
21:00-IoU te iubeste unu a carui nume incepe cu a
22:00-te iubeste un saten
23:00-te iubeste cel mai aprig dusman al tau.

Astea sunt orele ficzxe

8 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Nu inseamna nimic.

| Popcorncubranza a răspuns:

Inseamna ca te-ai uitat la ceas la 22:45... laughing

| Valiku a răspuns:

Cine?! Ceasul? Crede-ma ca nici mie nu mi-a facut nimic cand m-am uitat la 07:06 (adica ora 6 si 66 de minute *troll face* )

| madasuk a răspuns:

Te iub credwinking

| matchpoint a răspuns:

Inseamna ca mai sunt 15 minute pana la ora 23. Pa

| UninspiredName a răspuns:

Asta chiar nu mai inseamna decat ca e fara un sfert. nu toate chestiile pe lume au o semnificatie aparte :-s. daca te uitai la fix era altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa te duci la culcare laughing

| babydolldeea a răspuns:

La o ora fixa inseamna ca te iubeste de ex: 22:00 dar eu nu cred in chestii din astea