| TalyWell a întrebat:

De mult timp cand ma uit la ceas imi arata de ex:14:14 07:07
Ce inseamna ca ma iubeste sau ma uraste sau altceva?
Cine raspunde primul fundabig grin

Răspuns Câştigător
| dezireh a răspuns:

Inseamna ca te iub.big grin

3 răspunsuri:
| Stefanjust4fun a răspuns:

Daca arata 14:14 insemna ca te iubeste cineva, iar daca e 7:7 inseamna ca cineva iti poarta pica

| Georgell_3933 a răspuns:

Se zice ca daca te uiti la ceas si iti indica ora fixa ( 14:00, 07:00) te iubeste cineva dar la ore de genu' 07:07 nu cred ca-i de bine

| Pancamo a răspuns:

Inseamna ca e pura coincidenta, si eu am prins momente de-astea cu sutele si tot nu a insemnat nimiclaughing)