| Insomnii a întrebat:

rolling on the floor ma voi nu ati fost amenintati de handicapata aia cum o chema. a da FunnyGirllovesomuchapache?

21 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu mai aduce vorba despre ea ca deja mi se zbate firul de par de pe piept de la cata atentie primeste -_-

| Puţifer a răspuns:

Cine mama dracu' mai i şi stupidioata asta?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

E.peste.tot. *i se zbate ochiu' drept* -___________- Nu am avut magnifica onoare,dar daca doreste,sunt dispusa,si ca sa vada ce fata buna sunt, ii dau si in glont in cap, gratis.

| AnneBre a răspuns:

Stai linistita ca nu esti singuralaughing

| Insomnii explică:

Deci numai eu am avut onoarea rolling on the floor

| TheScamy a răspuns:

Nu,cum sa fac sa ma amentinte si pe minesad:O:OsadTe rog zi-mi-am chef de bazacrying"aerodinamik, si sunt aerodinamikbig grinbig grin"

| Insomnii explică (pentru TheScamy):

Da eu n-am facut nimic ci doar am primit o amenintare care m-a facut sa mor de raslaughing era asa de serioasa fetita...

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns:

Nu.Dar pe multi i-a amenintat ca cica le sparge contul'.De unde-i atat de "desteapta"?

| Insomnii explică (pentru GoguLoV3lipitoOarea):

Cine stie i-o czut poate ceva in cap sau o calcat in ceva ca sa se destepte

| BogdyBogdan a răspuns:

Nup!

Răspuns utilizator avertizat
| EvellineDub a răspuns:

De o tipa cu nume ciudat, nu!laughing
Te ameninta cu vibratorul?[-x

| Insomnii explică (pentru EvellineDub):

Nu cica imi sparge maxilaru rolling on the floor)

| EvellineDub a răspuns (pentru Insomnii):

Hai ma sa mergem peste ea, ce pe*la mea?rolling on the floor

| Insomnii explică (pentru EvellineDub):

Vrei sa ne dea mamicuta ei in judecata...sigur o sa zica ca fetita ei e un ingeras cuminte care nu stie de "amenintari" si noi suntem huliganii care o invata numai prostii.rolling on the floor

| EvellineDub a răspuns (pentru Insomnii):

Te doare capu`?straight face Da suntem huligani ma, si ce ma si ce?laughing

| Insomnii explică (pentru EvellineDub):

Atunci hai la ea: devil eu aduc bata tu ce iei?

| Banannie a răspuns:

Nu