| anonim_4396 a întrebat:

Mai are cineva acasa un dracusor mic (,) care i-a distrus viata? Eu m-am ales cu dulapul murdar de acuarele si plin cu abtibilduri cu masinute. Il curatasem ieri ultima data...

37 răspunsuri:
| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru anonim_4396):

A,da. Si ea e Yuno. Cred ca o stii. Inca o prietena buna de-a mea http://www.zerochan.net/844259#full

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Ma inspaimanta ochii ei mai mult decat de obicei.

| ayosmdk a răspuns:

Chiar doi dracusori...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ayosmdk):

Vai de viata ta! Cum ai rezistat pana acum?

| ayosmdk a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu greu... Mai ales ca parintii ne-au facu o singura camera ( cam cat juma' de mansarda ) si ne-au pus pe toate impreuna ( doua 'dracusoare')

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ayosmdk):

Mama! Mie mi-ar trebui un manual de supravietuire pentru asa ceva.