| anonim_4396 a întrebat:

Mai e cineva la fel de nebun ca mine? Eu tocmai am dus gunoiul, pe furtuna, pe ploaie cu nemiluita, in pantaloni scurti, slapi si tricou!

30 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Eu tocmai m-am dat cu sania.

Te-am luat! devil

| FartsMaker a răspuns:

L-am vazut pe vecinu ca-si spala masina(tot pe vijelie)

| єχcєєℓ a răspuns:

Eu am cerut pace cu Finetti deci cred că sunt mai nebunlaughing

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Am raspuns dar avem o problema... daca facem pace trebuie sa schimb romanul si nu am timp pana sambata! crying

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci primul voolum se va numiitonguerimul război Nutella-Finetti, iar iar următorultongueacea din 2013big grin

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Dar romanul nu e axat pe razboiul acesta, e axat pe altceva, dar trebuie sa fie razboi intre ele.

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Stiu! Stiu! La sfarsitul romanului vor face pace! Nu e o idee buna?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba dabig grin

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Super! Atunci, asa ramane! Totusi, va dura ceva pana la sfarsit!

| Xtadelo a răspuns:

Waw, meriti un premiu.

| Speed99 a răspuns:

Curajoaso.

| Fridăm a răspuns:

Am refuzat să merg cu maşina, şi'am venit pe jos acasă, exact aşa, pe furtună(fără umbrelă). Nici acum nu mi s'au uscat hainele. Dar a meritat.

| anonim_4396 explică (pentru Fridăm):

Scheletul meu ambulant, tu porti haine?

| Fridăm a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei să'mi vadă toţi osul gigantic? Trebuie să'l acopăr cu ceva...(mă refeream la femur, nu la ce crezi tu...sau alţii)

| anonim_4396 explică (pentru Fridăm):

Scheletul meu ambulant, ce e ala femur?

| Fridăm a răspuns (pentru anonim_4396):

New Tab->Google->Femurul->Search.

| anonim_4396 explică (pentru Fridăm):

Mda... mi-e lene sa caut. Mai bine nu aflu.

| Fridăm a răspuns (pentru anonim_4396):

O să afli în a7a, la bio.

| anonim_4396 explică (pentru Fridăm):

Nu ma tenteaza bilogia.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Stiu cum este. Astazi am experimentat cum este chestia asta in pantaloni scurti, maieu si papuci pufosi. S-au murdarit papuceii crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ndau

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Daca duceam eu gunoiul sa vezi ce haine groase imi dadea mama. laughing

| anonim_4396 explică (pentru IncredibleJoker67):

Crezi ca m-a vazut?

| IncredibleJoker67 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine?

| anonim_4396 explică (pentru IncredibleJoker67):

rolling on the floor Mama.

| IncredibleJoker67 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred atata timp cat nu te-a prins.

| anonim_4396 explică (pentru IncredibleJoker67):

Nici nu e acasa. Dar am vrut sa duc gunoiul ca sa ma ud.

| Azurry a răspuns:

Summer is herelaughing.

| LoveCandies a răspuns:

Da, și eu sunt o nebună. Știi, tocmai acum m-am dus la magazin și mi-am luat mere, deși mă dusesem să-mi iau Kubeti. Și acasă am realizat și eram ceva de genul: surprise, ceea e mai târziu a dus la crying și angry.