| OfficialFallingStar a întrebat:

Mai stiti ceva jocuri sau siteuri de genul asta: de exemplu am descarcat odata ceva cu David Coperfield si mi-a dat sa aleg o carte si dupa mi-a dat toate cartile in afara de cea pe care am ales-o si m-am mai jucat un joc in care cica vorbeam cu spiritele si mi-a cerut numele si dupa a stiut sa imi zica totul despre mine (varsta, clasa, fata etc)?

2 răspunsuri:
| Deddu a răspuns:

Chiar zi-ne si noua te rugamm!happy

| asdfghjklș a răspuns:

Imi zici si mie cum se numeau jocurile alea?big grinbig grin