| Wehrmacht a întrebat:

Maicutele merg la ginecolog?rolling on the floor

12 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Nu, părintele s-ar simţi gelos.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

"GinecoloC"?

| PotcaPădurii a răspuns:

Nu. Le trateaza Sfanta Cruce.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Le da popa cu tamaie! dupa ce le da la rozeta un pic (mai mult)

| Vizitiul a răspuns:

Cum sa paraseaca maicutele manastirea? Nu, logic ca nu merg la ginecolog. Vine ginecologul la ele.

| pisoias a răspuns:

Nu...Ca-i pacat, mare pacat.

| Popcorncubranza a răspuns:

Nu, ele merg la preot sa le dea cu "batul" fermecat acolo ca sa aiba si motiv sa mearga la ginecoloG.

| Shiva a răspuns:

Oare dr. ginecolog (femeie ) merge la ginecolog? thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Shiva):

Da. Oricat de buna ar fi ca si medic, nu cred ca isi poate face singura un consult de genul, in cazul in care e nevoie.

| LikeARollingStone a răspuns:

laughing...vaaaaaaaaaiii!
Nu merg, atat timp cat au ales sa fie maicute nu au voie sa arate **** nimanui!winking

| col0rs a răspuns:

rolling on the floor Nuuu.
N.au voie laughing)
Prefera sa moara de SIDA decat sa se afle ce au facut Cu preotul in privat.
Bye

| Couragebv a răspuns:

Daca sunt bolnave acolo, da merg...