lolita
| lolita a întrebat:

Maine plec la mare(mare distanta de casa big grin ), o sa stau cam trei luni, mi-am zis:" pai daca unii pleaca la mare cate doua saptamani, eu care am bani de ce nu as pleca trei luni, sa fiu mai cool". si cand ma intorc plec pe Luna (da, ati auzit bine "pe luna" big grin ), si asa v-am dat pe toti pe spate.Va veti intreba care este intrebarea, iar eu va raspund: nu exista intrebare, vreau doar sa aflati pe unde mai umblu eu. Sper sa va fie dor de mine. kisssss. kiss

8 răspunsuri:
lolita
| lolita explică:

O sa va aduc. cred ca nimic, ca am ramas fara bani. laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Lolita, noi te asteptam aici!kiss
Distractie placuta si sa ne auzim cu binewinking
Papalove struck

| maryana5 a răspuns:

Da' ce-ti place sa te dai mare! thumbs down

Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca ai ramas fara bani, mai pleci? Unde vrei tu sa te duci fara bilete nu ai ce cauta si mai vrei sa te intorci dupa trei luni.

| Parintele a răspuns:

Calatorie sprancenata. Bine ca pe Luna nu este internet...aici pe Marte comunicam prin morse si am fost informat acum vreo 15 ani ca pe Terra o sa se raspundeasca netu'

| Swabia a răspuns:

Pai tu iti permiti draga sa mergi 3 luni la mare!
Ai grija sa nu te inneci, sa nu racesti ca imediat bate toamna la geam! laughinglaughing
Noi stam p`aici pe TPU, te asteptam sa revii!
Adune niste scoici si o vedere!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loli pe mine nu numai ca m-ai dat pe spate intr-o costumatie foarte sumara dar cred ca va trebui sa ma si ridici ca altfel exista pericolul sa ma prinda iarna asa pentru ca simt deja cum incep sa inghet...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolita vezi sa nu te pape o meduza laughing Sa te intorci bronzata uniform, adica trebuie sa faci nusdism pentru asat stii nu? tongue Si nu uita cind te intorci cu cadouri ca mie-mi plac dulciurile si femeile rolling on the floor
P. S. Apropo de ramas fara bani, stiu eu ca mai ai ceva acolo la tescherea, sa nu te-ntorci cu mina goala ca nu tine figura happy