| A12NDRA a întrebat:

Maine plec sa ma intalnesc cu pentru a merge in sa verificam si de acolo la pentru a face si vom ajunge acasa la.

Puneti voi ce vreti in spatiile libere, cea mai amuzanta primeste funda.Nu uitati T/A!

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

In frigider,Ozzy Osbourne,Zimmabwe,trompele elefantilor,Loome, tuica, Unitatea de Primiri Urgente

| Broadband a răspuns:

Maine plec sa ma intalnesc cu butelie pentru a merge in libia sa verificam munitia si de acolo la depozit pentru a face o bomba cu napalm si vom ajunge acasa la justin biber, sa-l aruncam in aer.

| A12NDRA explică:

De fapt trebui sa fie asa:

Maine plec__sa ma intalnesc cu__pentru a merge in __sa verificam__si de acolo la__pentru a face__si vom ajunge acasa la...

| Elisa512 a răspuns:

Maine plec sa ma intalnesc cu Mos Craciun pentru a merge in Africa sa verificam daca ploua cu pinguini si de acolo la Casa Poporului pentru a face greva foamei si vom ajunge acasa la Mos Craciun ca sa puna inapoi kg date jos in timpul grevei