| Geanin a întrebat:

Mami si tati mi-au promis ca imi iau de ziua copilului (vezi clipul de mai jos)
https://www.youtube.com/watch?v=JghPHA_CCdg

De ce nu s-au tinut de cuvant?

9 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

S-or fi gandit ca nu esti pregatit inca, ca mai trebuie sa cresti...

| Pricked a răspuns:

Dar poate ca mami si tati au cumparat un baby amore, dar intre timp au avut o revelatie si si-au dat seama ca si lor le place sa se joace cu el, asa ca l-au pastrat doar pentru ei.

| Geanin explică (pentru Pricked):

Cum? M-au inlocuit? crying(

| Mayhem666 a răspuns:

Poate o sa primesti de ziua ta sau de Craciun, streseaza-i pana o sa iti ia. Hahahahaha!

| alexandrualind a răspuns:

Asa sunt ei.

| Staind a răspuns:

Meh.
E ca si cum i-ai cumpara unui bebelus, un bebelus de care sa aiba grija.
Nonsense!

| FataȘarpe a răspuns:

Ai de mine baa. O sa am cosmaruri acuma crying

Cacatu' ala il voiam cand eram mica. Nu stiu ce era in mintea mea laughing Am fost ceva copil retardat

| Geanin explică (pentru FataȘarpe):

Eu si acu l-as vrea, tare sunt curios cum dracu functioneaza
Si oare chiar miroase, mai poate fi folosit dupa ce l-a manacat, of atatea intrebari