| anonim_4396 a întrebat:

Maria era curva satului si intr-o zi isi da seama ca e bortoasa. Se tot gandeste ea pe cine sa aleaga de tata si numai bine se intalneste cu Ion, prostul satului...se culca cu el de cateva ori si-i zice: Acuma Ioane, daca am facut noi prostii o sa avem un copil, stii? Si trebuie sa-i alegi un nume...
Ion se uita la prezervativ si zice: Fa, daca asta iese de-aici David Copperfield o sa-l cheme!
Mi-l explica cineva?laughing

Răspuns Câştigător
| andreea_7973 a răspuns:

Nu e prea greu sa iti dai seama. Folosisera prezervativ, deci Maria nu avea cum sa ramana insarcinata.

4 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Bancurile nu sunt la fel de amuzante dacă sunt explicate. Încearcă să-ţi dai seama...

| Fragile a răspuns:

¤JesusJupanu,eşti stupid.Iar după replica asta nu-mi veni cu predicile tale de căcat.

| Fragile a răspuns:

¤JesusCăcatul,mă piş pe ce îmi ordonă jesusbla bla...
¤AIQaeda, de acord.

| AlQaeda a răspuns:

@JesusJupanu taci?!
Ce bine mi-ar parea sa iti vad contul suspendatwinking