| darry99 a întrebat:

Matusa cainelui pisicii stra matusii bunicii fratelui surorii mele are un papagal care e indragostit de un harciog.Cum fac sa ii combin fara sa se supere fosta iubita a vecinului?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Imi pare rau, nu te pot ajuta acum. Papagalul prietenului iubitului surorii verisoarei nepoatei bunicii prietenei fratelui amicului meu a murit. Si da, a fost tragic. E prea curand sa vorbesc despre papagali iar.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dă-le pește.

| GroparuVesel a răspuns:

Te ajuta Moartea.

| PrunaPătrată a răspuns:

Pai il iei pe GroparuVesel cu tine, te duci cu el la fosta vecinului si o asasinati, iar vecinul va fi violat de varul meu Harciogu Pedofil. Atunci papagalul si harciogul se vor insura linistiti! Pot fi eu nasul? happy

| darry99 explică (pentru PrunaPătrată):

Daca e de acord harciogul nu am nimic impotriva

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

In Sfarsit, dupa cateva ore de deslusire a acestei intrebari, am gasit rezolvarea, iar aceasta este... Ah sa moara Franta am uitat```

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i combini.

Răspuns utilizator avertizat
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Mai taie din ele, dale dracu laughing