| Ade a întrebat:

Matusamea a facut multe, dar acum a umplut paharul! Ea a trecut prin niste probleme care mi-au facut capul calendar tuturor membrilor familii. Ea vorbea la telefon vreo 3 ore si isi zicea toate problemele. Si la sfarsit am intrebat-o cu cine a vorbit si ea nu a vrut sa-mi zica. Dar am auzit ca i-a spus mamei ca vorbea cu PROFA MEA DE ENGLEZA! O urasc si o sa va dati sema de ce daca va uitati prin intrebarile mele! Dar ea vorbea cu PROFA MEA DE ENGLEZA despre ce se intampla acasa nu despre ce sa intampla la scoala. Si e ciudat. Ea are un copil caree verisoru meu si ne uram. Ce sa fac ca sa nu mai vorbeasca cu ea? Sa decurg la santaj (am auzit si eu cateva care ar fi barfe excelente la scoala)? Sa le spun parintilor (i-am spus tatei si el mi-a spus un simplu INTERESANT)? Sau ce altceva sa fac? Ea nu ma asculta pe mine! Totusi e putin amuzant... Daca nu se potriveste catogoria, va rog sa ma iertati!

4 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Salut si tie.
Mai bine ai pune intrebarea asta la Adolescenti, ca sa primesti raspunsuri mai serioase.

| Gumã a răspuns:

Evident ca nu e o categorie buna.
Si matusata are un copil cu profa ta de engleza, asta n-am inteles, de fapt n-am inteles NIMIC

| DrunkShepp a răspuns:

Bai,deci 1:asta nu e categoria buna, 2:nu am inteles n-i-m-i-c din intebarea ta si 3:ce conteaza ca vorbeste si saraca femeie cu cineva lasati-o si pe ea sa vorbeasca, o sa ii treaca daca ii arati si tu ca te deranjeaza sau inchidea in pivnita si dai nu mai apa cu paine si apoi bate-o cu telefonul.{vezi ma daca mai vorbesti ce ti se intampla} si saraca femeie :''da mama dar eu vroiam doar o prietena''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesantthinking