| anonim_4396 a întrebat:

Mda,am revenit ! Am adus bere >: . Acum,lăsând "gluma" la o parte , unde e vechiul TPU?straight face
Acum văd numai întrebări stupide,puse de useri stupizi. Întrebări ca " Vibratorul meu e în geantă la mamaie.Cum îl scot?" nu's deloc amuzante. Faceți și voi o faptă bună și omorati'vă ! Atunci era nebunia "Justin Gayber" acum e nebunia întrebărilor neamuzante?raised eyebrows Felicitări,ați distrus T/A și ați făcut ca aproape toți userii amuzanți să nu mai stea pe TPU în special la T/A .

P.S. : Am spus asta pentru că m-am săturat să intru odată la 10 ani și să văd aceleași întrebări fără pic de haz.

Și ca să fie și o întrebare:
Dacă vă rog,muriți?puppy dog eyes ( mă refer la userii descriși mai sus) .

A,și păstrați-vă " huiduielile " pentru mamele voastre,pe mine nu mă impresionați . (: .

65 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Internet who.re detected. Hai frate, din trei in trei zile va plangeti in ce hal a ajuns categoria. Ma doare in paispe' ca tu intri o data la 10 ani. N-ai putea sa nu mai intri de loc?

| AlinaaAli a răspuns:

Si "intrebarea" pe care ai pus-o tu, e pusa in fiecare zi sau la doua zile sigur! Asta ti se pare amuzant? yawn

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns (pentru AlinaaAli):

Stii,ai putea sa mai citesti intrebarea odata, si inca o data, si inca odata.pana ti-ai da seama ca acolo scrie ' intru o data la 10 ani si. '. Daca nu stii sa citesti tot, nu te mai grabi sa faci pe "smechera" la intrebari d-astea. (:.

| AlinaaAli a răspuns (pentru ĐoarUnPunctuleţ):

Nu fac pe smechera, pur si simplu mi se pare penibil, ca se gaseste fiecare sa critice o categorie sau site-ul in fiecare zi! Si deja devine si asta enervant!

| Kazimir a răspuns (pentru AlinaaAli):

Câți ani ai Alina? big grin

| AlinaaAli a răspuns (pentru Kazimir):

22 tongue

( robotchior )

| Kazimir a răspuns (pentru AlinaaAli):

Wow :X Ești aproape cât mine.

| AlinaaAli a răspuns (pentru Kazimir):

Aproape? :O cati ai?

| Kazimir a răspuns (pentru AlinaaAli):

22 ^^ (paranteză)

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru ĐoarUnPunctuleţ):

Alina zicea ca intrebarea e pusa la 2-3 zile de fiecare user.Nu ca e pusa de tine.Asa ca mai bine intoarcete in cripta din care ai venit si ne vedem peste 10 ani.

| AlinaaAli a răspuns (pentru Kazimir):

Multi inaintebatting eyelashes

| Kazimir a răspuns (pentru AlinaaAli):

Ms la fel big grin

| anonim_4396 explică (pentru Kazimir):

Iubiți-vă în altă parte yawn

| MyObsession a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi voi plângeţi în altă parte! Te iei de useri veterani, mă şchioapă ne****ă. Dacă iubeaţi atât de mult vechiul ta de ce pana mea vă plângeţi ca nişte pisici plouate? Nu vedeţi că voi aduceţi şi mai mult prostia pe aici? Credeţi că sunteţi sânge-n *** dacă vă plângeţi şi vă daţi mari? Panarame de oameni.

| Kazimir a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vrei să te iubesc în gură?

| anonim_4396 explică (pentru MyObsession):

Nu înțeleg lătratul, scuze big grin

| anonim_4396 explică (pentru Kazimir):

Ti-ai dori tubatting eyelashes

| Kazimir a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar crezi că am chef să mi se facă felație de anorexice minore? De fapt, chiar aș vrea. Mâine la 1 pe Lipscani la Curtea Berarilor. Faci cinste primul rând de bere.

| anonim_4396 explică (pentru Kazimir):

Bere? nu mersi.

| denisia09 a răspuns (pentru Kazimir):

Nu va mai certati!

| Kazimir a răspuns (pentru denisia09):

Nu ne certăm. La vârsta asta n-ar trebui să dormi sau să faci teme ceva? Vrei puțin lăptic de capră? puppy dog eyes

| MyObsession a răspuns (pentru anonim_4396):

În pana mea, eşti din 5 februarie, uită-te la noi şi nu mai comenta.Ce vechi TPU crezi? Nici nu l-ai văzut, şi nu meriţi. Dacă pleci ai o nucă.

| anonim_4396 explică (pentru MyObsession):

Esti cu cateva luni mai "bătrân" uau.

| MyObsession a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,e 'uau' fiindcă eu măcar am ştiut ce era, nu ca tine.

| denisia09 a răspuns (pentru Kazimir):

De unde stii tu cati ani am?

| anonim_4396 explică (pentru MyObsession):

Ce era ce? încerci să pari ce nu iești?

| Kazimir a răspuns (pentru denisia09):

Hmmm poză? Întrebări și răspunsuri stupide?

| denisia09 a răspuns (pentru Kazimir):

Daca esti destept, spune cati ani am(exact)

| anonim_4396 explică (pentru denisia09):

9, asta dupa avatar (pe acest cont poate sta si mama, si tata si bunica ta, asa ca...

| Kazimir a răspuns (pentru denisia09):

A fi deștept e total diferit de a fi ghicitor crede-mă. Nu ai mai mult de 10 oricum. Părinții tăi ar fi trebuit să folosească prezervativ.

| DakotaRoyse a răspuns (pentru denisia09):

Asta n-ar fi prea greu de intuit. Evident, tu nu ţi-ai putea da seama câţi ani am eu, căci eu nu mi-am etalat posteriorul pentru a atrage cârnaţi, înainte să ştiu pe ce planetă trăiesc. Dar noh. Tocmai despre copilaşii ca tine e vorba.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns (pentru TotEuBaiiIsBack):

Auzi bai, asta 'intelectual" de la t/a. De ce @#$%^^& nu te cari tu in alta parte?batting eyelashes

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru ĐoarUnPunctuleţ):

Ne-ai luat la injuraturi pe toti,huh?
Pai macar daca vrei sa ma jignesti, fa-o cum trebuie, nu ne incurcam cu jumatati de masura.

| AlinaaAli a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciocu' mic si joc de glezne

| anonim_4396 explică (pentru AlinaaAli):

Chill, biatch.

| AlinaaAli a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă-ta!

| anonim_4396 explică (pentru AlinaaAli):

Tactu'.batting eyelashes. Rahaturi? sunt mai deșteaptă ca tine cu cam... ehm...99%.

| AlinaaAli a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna glumawinking
Ai un os, fara carne, clar!

| anonim_4396 explică (pentru AlinaaAli):

Încă nu te-ai evaporat? Ce-i cu replicile astea căutate pe google? Chiar așa avansată e... simplitatea ta mintală? Eu nu mă iau de oameni inteligenți, ci de .uhmm...restul.

| AlinaaAli a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai fi asa desteapta, nu te speria de acest cuvant, e ceva omenesc, poate o sa iti explice cineva mai bine ce inseamna, in fine, sa trecem la ale noastre, dupa cum spuneam, daca ai fi asa desteapta, nu ai mai continua aceste discutii, care pana la urma nu ajung nicaieri!
Asa ca, din momentul asta o sa le inchei eu, si o sa te bag la ignore, pentru ca vad, ca nu te duce capu' mai mult de atat!
Bye bye! wave

| MyObsession a răspuns (pentru AlinaaAli):

Sunt si analfabeti.cica -iiiesti-.nu i-am mai dat reply ciuyii aleia fiindca.nu merita ca prostia ei.na ma rog.

| AlinaaAli a răspuns (pentru MyObsession):

Eu i-am bagat in lista de ignore!
Astazi am bagat 2, a fost oferta laughing

| anonim_4396 explică (pentru MyObsession):

Nu cred că vorbeai de mine, nu?

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns (pentru TotEuBaiiIsBack):

Daca te simti, inseamna ca puti. (:.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns (pentru AlinaaAli):

Ba intelectualo, daca ai chef sa fii pocaita du-te la categoria "religie".

| AlinaaAli a răspuns (pentru ĐoarUnPunctuleţ):

Ma mir ca nu ai uitat sa respiri oh go on

| CautNume a răspuns:

Vechiul T/A a cam plecat...

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Mama,cati oameni "maturi" pe aici, lasati-ma in @#$%^& mea in pace si uitati-va la alta intrebare. In plus, am spus "A, și păstrați-vă " huiduielile " pentru mamele voastre, pe mine nu mă impresionați. (:. ". Si, chiar crezi ca nu am varsta neceasara pentru a bea bere?laughing. Sunteti patetici.

| Ţepeşu a răspuns (pentru ĐoarUnPunctuleţ):

*şansa mea să strălucesc*
Moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ri. Dacă nu ai motivaţie, îţi dăm noi una... de cap.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Vechiul TPU nu mai este, s-a schimbat totul de atunci, inclusiv t/a

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Mai bine intrebarile alea la care mai razi cand vezi cum poti face trolling cu ei fara sa se prinda,decat lamentarile voastre ca "vai,T/A nu mai e ce-a fost,hai sa-i dam afara din tara".Si daca ne rogi sa murim si nu vrem, ce ne faci?
Vai, n-a mai intrat de 10 ani, hai s-o facem presedinte!

P.S:Si eu am avut acelasi avatar, you troll.

| ゼロの a răspuns (pentru TotEuBaiiIsBack):

Ceea ce scriu nu are legatura cu intrebare.
Imi zici si mie ce inseamna "trolling"?

| Joey95 a răspuns (pentru ゼロの):

Copil tampit care face conturi false si isi bate joc de alti useri.

| ゼロの a răspuns (pentru Joey95):

Asta ii raspunsul la intrebarea mea, sau asta e ceea ce crezi tu despre mine?

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Daca nu iti place categoria de ce *** mea nu-ti faci cont pe alt site? eu stiu ca atunci cand ma streseaza ceva renunt la lucrul respectiv si nu mai fac atata zarva! e mai simplu sa dai logout decat sa postezi texte penibile si de toata jena!

| Bersek a răspuns:

Concluzie:
"Sa mor de nu ma apuc de troll din nou"

cu drag, Cretaker!

| Ţepeşu a răspuns (pentru Bersek):

N-am avut şansa să-l văd în acţiune...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ești de-al meeeu! Asta mă întrebam și eu... unde sunt vremurile în care chiar râdeam și erau oameni inteligenți care înțelegeau sarcasmul :-

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vezi cati copii esuati?straight face

| AlinaaAli a răspuns (pentru ĐoarUnPunctuleţ):

Sa crapi ca suntem copii esuati?
Te apuci tu, un copil facut pentru alocatie, cu net de doua saptamani sa te rupi pe aici in scheme,
La cat esti de prost ma mir ca nu ai uitat si cum sa respiri

| anonim_4396 explică (pentru AlinaaAli):

Sincer, el nu te-a jignit - te-ai simțit singură. Nu încerca să arăți cât de superioară ne ești că... nu ne ești. Eu am 14 ani -mă vezi că mă comport ca toate animalele pădurii și fac pe descreerata? Nu. Dacă pierzi un argument nu trebuie să recurgi la violența verbala. Repet - tu te-ai simțit singură, te-ai autoofensat.

| AlinaaAli a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios? nu imi dadusesem seama! Multumesc ca m-ai luminat!
Hai, scutiti-ma de rahaturi scoase de copii de 14 ani!
ciao! wave

| Vasybulan a răspuns:

Bla, bla, bla
Bai fratitilor din cate stiu eu acest site doreste sa raspunda oamenilor la intrebari la care nu au raspuns prin noi bine inteles. Daca ne certam ca idiotii ce sens mai are? Inteleg ca unii sunt enervati de unele intrebari fara sens, stupide, sau de-a dreptul proaste. Dar avem si optiuni pentru a nu mai vedea intrebari de acest gen. Asa ca daca o intrebare te deranjeaza si are un inteles mai obscen raporteaz-o sau nu o mai baga in seama. Oricum se vor posta alte intrebari idioate, iar cei ce vor avea contul suspendat, isi vor face altul si tot asa. Vorba aia "padure fara uscaturi nu exista".
big grin

Răspuns utilizator avertizat
| AleeePunct a răspuns:

Asta este...