| Heather2001 a întrebat:

Care vi se par cei Mai stupizi useri TPU? si ati putea face un top cu cele Mai stupide si amuzante intrebari si raspunsuri ale lor? funda:X

13 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

DUmnezauReloaded
smartgirl
clannad
AnneBre
si restul de d/s

| Deny1333 a răspuns:

Pe mine mă enervează tâmpita aia de Deni cu mulţi de 3... ar trebui să o suspende careva. Să mai taie din 3, dă-i dracu'.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

O manelistă împuţită cu hepatită în rect ar fi JokeMachine.
http://www.TPU.ro/utilizator/klm

| Nuvăsufăr a răspuns:

Cei menţionaţi mai sus, şi XxXoaiarătăcităXxX, anghel08, etc, Nu prea îmi rezerv mult spaţiu din creier să le reţin numele, exact şi câţi sunt, dar se ştiu ei care sunt.

greece12
| greece12 a răspuns:

E prea mult si ca exista, vai de topul lor!

| Woodenpints91 a răspuns:

Retardu' ăla de Woodenpints.

| Just4Joker a răspuns:

AnneBre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca nici unul nu este stupid, dar chiar sunt foarte penibile toate pitzipoancele de 14-15 ani care intreaba toate tampeniile, ex.statusuri,cu ce sa se imbrace sau despre,, iubiti,,.