| Seducatorul a întrebat:

Mergeai pe trotineta cu 65 km/ora si ai cazut in cap, intr-o canalizare de 8 metrii,ti-ai fracturat clavicula,plexul solar e facut bucati,jumatate de craniu e sfaramat, iar cel mai grav e ca ti-ai rupt o unghie!
Intrebare: Cum iesi din situatia asta?

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Când a intrat situația în mine?

| CinevaNou a răspuns:

Tii apasat R ca sa dai timpul inapoi, ca in prince of persia.

| LordBolton a răspuns:

Restart.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă trezesc din somn.

| AtsukoKure a răspuns:

Alt + F4

| Weedier a răspuns:

Eu nu am trotinetă.
Pa, pa. happy

| Λησηумσцѕ a răspuns:

Eu eram ala pe trotineta... mmmm... ciudat!

| Allєє a răspuns:

Păi mie îmi plac acadelele cu gust de mere.

| Bogdanel97 a răspuns:

Taiem mana la care ne-am rupt unghia. Probabil din cauza taieturii s-ar putea sa mori, dar asta ii partea a doua.

| AinştainIsBack a răspuns:

Ctrl+Z

| Darkness13 a răspuns:

Imi dau cateva palme, iar dupa ce realizez ca nu visez scot pila de unghii din geanta si rezolv manichiurawinking

| Holyman a răspuns:

Refacem windowsul! Then it's all ok.