| Instagrama a întrebat:

Mi am facut un tatuaj superb pe clavicula, intrebarea este:cam dupa cat timp as putea merge la solar?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand mi-am tatuat bratul la final gagica respectiva mi-a dat o foaie cu ce nu am voie sa fac la solar scria 6 luni nici vorba tu faci cum vrei... nu stiu daca e sau nu periculos fa ceea ce simti.

| Petruts a răspuns:

De ce sa mergi la solar? De ce sa mergem intr-un loc care dauneaza sanatatii? Bronzeaza-te natural ca tot a venit caldura, voi fetele astea, sa nu le zic pitipoance, nu mai stiti cum sa iesiti in evidenta prin solare, etc.

| Instagrama explică (pentru Petruts):

Funny laughing)very funny

| Ruxi007 a răspuns:

Dupa 3-4 saptamani. Ute aici http://www.2ndface.info/sfaturi-tattoo
Sper ca te-am ajutat. Funda?