| anonim_4396 a întrebat:

Mergeam ce mergeam, cand, deodata, ghiciti ce s-a intamplat! Ce s-a intamplat?

20 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Te-ai impiedicat

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Ai cazut cu fundul in ceva erect

| Sconcsiş a răspuns:

Te-ai împiedicat de un sconcs. Nu te fă că nu ştii, pentru că atât eu, cât şi tu ne aducem aminte bine momentul ăla...

| Fragile a răspuns:

Te-ai băşit.smug

| anad a răspuns:

Te-ai oprit fiindca ti-ai amintit ca trebuie sa stai nu sa mergi!

| pwp a răspuns:

Te-ai oprit!
bye-bye

| TwixulDrept a răspuns:

Ti-ai dat seama ca mergi? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CristalClear a răspuns:

O mana uriasa, transparenta, cu picatele verzi-albastrui te-a dus in tara Salvatoria, judetul TPU, orasul Trivia/amuzante.

| yoo23 a răspuns:

Mergeai?

| Miuriel a răspuns:

Te-ai impiedicat?

| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

Catre tine venea PAC-MAN, sa te prinda...ai alergat...ai cazut, PAC-MAN te'a prins si ati trait fericiti pana la adnci batraneti. Sfarsit

| Nebuneală a răspuns:

Ai dat peste Elodiasmug care era pe o craca care ****** lui Cioaca rolling on the floor)

| RedBullÎmiDăAaaripi a răspuns:

Ai cazut intr-o groapa si ai ajuns pe un nor, unde te-ai intalnit cu Mama Omida laughinglaughing

| Yoana a răspuns:

Deodata il vezi pe michael jakson rolling on the floor

| oveee a răspuns:

Te-ai trezit?

| AndradaSusțineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Ai întălnit-o pe Pamela Anderson lângă tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai calcat intr-un rahat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti s-a terminat mersul?:-s

| OrangeRoIt a răspuns:

Ai picat in canal in timp ce vizitai TPU!