| CatalinAndrei01 a întrebat:

Eu tot cantam la chitara, tot asa, dar ce s-a intamplat? Ghiciti voi!

21 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

A venit Bastet dezbracata si ti-a oferit o felie de pizza cu rahat

Răspuns utilizator avertizat
| Sconcsiş a răspuns:

O picat Cretaker din cer, ţi-o luat chitara şi o început să cânte:
Noaptea-n pat să vii la mine

Şi să mă zgârii uşoooor

Eu o să mă enervez şi-o să-ţi fuuu*t un picior.

| Cretaker a răspuns:

Defapt, a fost furata de Sterling Knight

| Cretaker a răspuns:

>trying to be funny
>trying too hard
>trying
>try

| Pisicuța a răspuns:

Ţi-am luat-o eu si am inceput sa cânt :
'I don't need somebody to tell me how to move
Or how to groove
I don't need a beat,
To teel me how to moove my feet"
Şi apoi a venit sora mea in camera si a tipat la mine ca am facut deranj cand ea avea petrecere cu prietenele.
Apoi am ramas amandoi asa:
http://i.imgur.com/JeqPt.jpg

| Deyutza a răspuns:

S-au rupt corzile de la chitara, si ai strigat la ceruri "de ce chitara meaaaa?!"?

| yoo23 a răspuns:

Cred ca te-ai basit.

| yoo23 a răspuns:

Si voi ati furat-o de la @CatalinAndrei01.

| FantomaTurcoaz a răspuns:

Te-ai oprit din cantat! laughing

| andreeaemmma a răspuns:

De fapt, a fost furata de Sterling Knight laughing))))))))

| andreeaemmma a răspuns:

De fapt, a fost furata de Sterling Knight laughing

| XKidutzaa a răspuns:

Si eu cant la chitarabig grin...pay a vnt un monstu dinc er uh te-ai speriat, i-ai dat cu chitara in cap si te-aimdus la monstru si i-ai zis:da bani sa-mi iau chitara noualaughing

| DeDeChazLee a răspuns:

Ti s-a rupt o coarda!laughing

| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza a răspuns:

Ori ai descoperit un cantec grozav sau poate s-a rupt racordul ori ai scapat chitara

| CatalinAndrei01 explică:

De fapt, a fost furata de Sterling Knight

| 100SweetSmile4you a răspuns:

De fapt, a fost furata de Sterling Knight (continuarea siuluihee hee )

| oveee a răspuns:

Ti-ai dat seama ca tu nu sti sa canti?

| BlackScorpion07 a răspuns:

Eu Cred Ca Ti S`a Parut Si Tie Groaznic Asa Incat Te`ai Aruncat Pe Geam Si Chitara A Dat O Petrecere De Sarbatorire! Pariez Ca Asa A Fost!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A venit vecinu' de sus si te-a luat la suturi in timp ce iti urla:
"Du-te-n ***** matii, @CatalinAndrei01 ma surzesti, ***** sa te ia!"

| Maria002 a răspuns:

O fantoma a venit la tine.NU?