| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Mi-a obosit aratatorul de la atatea click-uri.Ce-mi recomandati pentru o insanatosire grabnica?

30 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Somn.

| anad a răspuns:

Oboseala fizica sau intelectuala?(tot degetul sau numai varful-capul?)

| GroparuVesel a răspuns:

Laba.Gropar style.

| robijam a răspuns:

Tu stii sa glumesti :o?!?!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Unul din douazeci de degete s-a dus.Mai ai nouasprezece disponibile si sanatoase.
Sau, zeama de varza.

| Ashadow a răspuns:

Un degetar si mouse cu pernita

| dragos9234 a răspuns:

Un topor.

| Brâncuşi a răspuns:

Salut eroule ca să nu te mai doară mânutsa apucăte de citit, o carte cu multe aventuri şi cred că ţi-ar prinde bine, succes.
O seară bună!

| BeyondTheDarkSun explică (pentru Brâncuşi):

Stai linistit, ca citesc noaptea eu, acum e devreme.Nu-mi plac aventurile diurne laughing
Si-n plus, a fost o gluma, nu stiu daca ti-ai dat seama...laughing Nu trebuie sa-mi recomanzi carti, stiu si eu ce sa citesc, multumesc totusi pentru recomandare.

| Brâncuşi a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Salut, ştiu că a fost o glumă de aceea ai pus aici la trivia da dar nu-i rău să citeşti ceva, pe internet. Şi eu am simţul umorului din contră îmi plac persoane care nu sunt deranjate de unele aberaţii scrise de alţi.
O seară bună!

| Aneurysm a răspuns:

Finger someone with it.

| 00AName00 a răspuns:

Gimnastica pentru degete.

| OskarRM a răspuns:

Foloseşte degetul din mijloc.

| lolium a răspuns:

Esti sigur ca de la click-uri ti-a obosit mana?
apropo... se scrie clickuri

| BeyondTheDarkSun explică (pentru lolium):

Las-o balta, nu mai dau pe aici oricum laughing

| lolium a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Sau poate ti-ai sprijinit prea mult capul pe ea.big grin

| BeyondTheDarkSun explică (pentru lolium):

Amorteala in agonie, ce soarta a avut si Cioran! Il inteleg perfect, din fericire.

| lolium a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

emani filosofie prin toti porii. la mine e mai simplu

| BeyondTheDarkSun explică (pentru lolium):

Simplitatea intotdeauna va fi cea care te ajuta sa traiesti,filosofia ma ajuta doar sa raman conservat in suferinta, pana la moarte, e ca o tortura, particip la spectacolul dramatic al vietii, si rad si plang in acelasi timp.

| lolium a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

te complici... ai putea doar sa razi

| BeyondTheDarkSun explică (pentru lolium):

Rad,dar este un ras superficial, ce-i in interior, acolo conteaza.Interiorul este patat de sangele inimii mele ce se zbate in peretii amaraciunii sa scape,sa guste si ea o picatura din extaz, dar nu o las, risc sa ma inec in raurile paradisiace, nu las nici o lumina sa ma calce, nici macar mormantul...

| allex20n a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Te-ai gandit sa scrii carti? ti-as cumpara cartea big grin

| BeyondTheDarkSun explică (pentru allex20n):

Te voi tine la curent, deocamdata am un vocabular limitat pentru a putea scrie o carte complexa.Vom vedea pe parcurs...
Oricum, multumesc pentru sustinere, apreciez.

| allex20n a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Cu placere. imi place cum te exprimi si ma gandeam sa iti dau o idee. se pare ca o aveai deja.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Degetu mare...

| Smile2BHappy a răspuns:

O pauza

| IAmAFreak a răspuns:

Pai, nu mai ai degete? o.o

| HouseHouse a răspuns:

Stimularea excesiva duce la depententa!

| musculo a răspuns:

Sa ai grija sa nu iti luxezi si limba

| Uchhi a răspuns:

Iti recomand sa te uiti mai putin la calculator