| xFluing a întrebat:

Mi-am cumparat un kil de cartofi, dar am descoperit ca unul din cartofi din sac e ateu si a pacatuit mult la viata lui. Cum pot sa il aduc pe calea lui Iisus?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Epidemia de cartofi atei. :(

http://www.tpu.ro/......-pacatuit/

| NOBODY a răspuns:

Hmm... Cartoful era ateu pe partea stângă sau pe cea dreaptă?

| Pricked a răspuns:

Eu aş zice să-l mănânci pe el primul. Astfel, când va ajunge în al tău stomac, credinţa îl va umple de fericire interioară (iar, ca un bonus, tu te vei simţi asemenea lui).

| suităr a răspuns:

Du-l la spovedit.

| AinştainIsBack a răspuns:

Nu se mai poate. Trebuie sa il sacrifici. Pune-l inapoi in pamant si asteapta pana vine ploaia. Dupa ploaie, pisica vecinilor va veni sa il manance. Astfel cartoful tau ateu se va duce intr-un loc mai bun decat ceilalti ca el(Iadul), si anume stomacul pisicii.

| Omulambitious a răspuns:

Si cum ti-ai dat seama?

| MilkWithCereals a răspuns:

Du-l la biserica sa se spovedeasca.

| lalalalala6323 a răspuns:

Hmm,drogheaza-l putin.