| WhatMeanLove a întrebat:

Mi-am pus poza de profil cu mine! Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Mai bine nu puneai intrebarea, observi cum sunt astia, daca pari mai mic deja te iau drept copil de sapte ani. Si daca vrei sa nu ti se mai reproseze varsta mai bine ia-ti si poza de la profil. Oricum, daca ma intrebi pe mine, esti draguta happy.
Sper ca te-am ajutat, bafta happy.

| Holocaust a răspuns (pentru XDarkAngel):

Puțin îmi pasă că are 7ani,sau mai știu eu cât.
Atâta timp cât se poartă ca unul, eu am părerea mea.
Mersi de "stupid".Raspunsul meu era și pentru tine tu. wannabe, imitație de expert TPU... oarecum.

| XDarkAngel a răspuns (pentru Holocaust):

Of, dar ce ti-am facut oare? (daramantism)
Nu vorbeam cu tine, pentru ca sincer nici nu stiu ce raspuns ai dat. Eu doar mi-am spus parerea fata de ea, si sincer n-am vrut sa te supar daca ti-am dat stupid. Nu stiu ce raspuns ai dat, dar daca l-am considerat stupid nu pot sa sterg votul pentru ca era parerea mea, dar nu ti-am reprosat nimic. De aceea s-a inventat si votul stupid, si daca chiar te deranjeaza atat de mult imi cer scuze.
Si nu te mai enerva din orice, pentru ca sincer nu ma intereseaza certurile tale cu o fata pe care tu o consideri de sapte ani. E parerea ta sa stii, si nu toti trebuie sa fie de aceeasi parere.
Si e treaba mea daca ma cred experta sau nu, fac pariu ca nici n-ai sti sa faci o rama din asta.

| Holocaust a răspuns (pentru XDarkAngel):

Mda,nu-i problema.Nu m-am suparat.Eram intr-o faza proasta.
Daca te interseaza, stiu sa fac o rama din asta.E simplu atat timp cat ai cap.
Pa.

51 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca este sa urasc ceva pe internet.atunci acel ceva sunt comentariile la poze de genul,, esti super frumoasa ::X:Xbig grin;::... Dragutza.:::X.scumpika::X:X:.etc

| Kazimir a răspuns:

Material pornografic pentru pedobear...

| DaVà a răspuns (pentru Kazimir):

Ba nu.Pedo e prieten cu aia...Friday nu stiu cum.

| Dash a răspuns:

Ce-i in spatele tau?

| PinguinuL a răspuns:

Doar mie mi s-a parut ca chestie din spatele ei e o planta de Marijuana?

| DaVà a răspuns (pentru PinguinuL):

Eu am crezut ca e tac-su

| LoL a răspuns:

Si sora mea pare mai batrana(are 4 ani)

| Criiiiiiiis a răspuns:

Cum face omul vizite doar că să-i vedeți poza.

| Fragile a răspuns:

*mănâncă ciocolată*
* se uită la poză*
*continuă să mănânce ciocolată*

| PotcaPădurii a răspuns:

Stii ma gandeam si eu sa imi pun la poza de profil o fotografie cu mine. M-am lasat pagubasa cand am vazut ca seman destul de bine cu Moartea-n persoana...

| lalalalallll a răspuns:

Of,of...Oi fi singura care a observat că vrea să ne fraierească ca îi crească numărul de vizite?

| Trinitas a răspuns:

Vroiam sa te-ntreb cati ani ai, dupa am observat buruiana din spate si peretele bunicii.

| blueangel99 a răspuns:

Eşti drăguţă love struck

| DaVà a răspuns (pentru blueangel99):

Love is in the air...

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaVà):

Bai, sunt fete ambele, ce vorbesti tu?

| blueangel99 a răspuns (pentru DaVà):

Adică te-ai îndrăgostit de avatarul ei? Nu înţelege greşit, eu am zis doar că îmi place avatarul ei. Atâta tot happy

| DaVà a răspuns (pentru blueangel99):

Ma rog...Sunt sofisticat maaaa*\m/*

| Polaris a răspuns:

Attention whore.

| PinguinuL a răspuns (pentru Polaris):

Ultimate 9GAG critical hit.

| CastraveteMurat a răspuns:

Urataa! si cultivi marijuana la varsta asta? :o copiii din ziua de azi oh go on

| Holocaust a răspuns:

Ești micuță.
Încep să cred ca m-am rătăcit în DisneyLand...

| Zendaa a răspuns:

Ti-am gasit sora : www.killerjo.net

| AnaBlackVampire a răspuns:

Cati ani ai? 7?

| WhatMeanLove explică (pentru AnaBlackVampire):

Uite cine vorbeste...macar eu gandesc ca cineva destept iar tu gandesti ca cineva. *nu zice ca cine ca o va injura cineva*

| AnaBlackVampire a răspuns (pentru WhatMeanLove):

Nu ma pun la mintea unui copil de 7 ani...pace mucoaso! Toata lumea zice ca esti o pitica asa ca mai bine pleaca la gradinita ca intarzii...

| WhatMeanLove explică (pentru AnaBlackVampire):

De parca tu ai fi nu stiu cat de matura...hai ma lasi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaBlackVampire):

Idem, idem, idem!

| AnaBlackVampire a răspuns (pentru anonim_4396):

Thanks! big grin

| AnaBlackVampire a răspuns (pentru WhatMeanLove):

Da sunt...de 100 de ori! Du-te ca te cheama educatoarea sa inveti sa numeri pana la 10! Bafta!

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

-.- esti tiganca sau tigancusa?=p~ straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Si tu esti alba ca zapada daca ai culoarea pileii un pic mai alba?

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.sunt cenusareasasmug ciuda?smug

| WhatMeanLove explică:

Un bradulet, mai!

| Lightning1997 a răspuns:

Ai cam multe voturi date de stupid 2) esti micawinkingdu-te de te joaca
ps:putin imi pasa ca imi dai stupidlaughing

| baru a răspuns:

Sall. Esti frumoasa foc. Nu vrei sa fim prieteni? Pa!

| WhatMeanLove explică (pentru baru):

Ba da de unde esti tu idiotule? tongue

| baru a răspuns (pentru WhatMeanLove):

Cred ca se cere o explicatie. Eu nu ti-am raspuns la intrebare. Ca atare se pare ca avem o peoblema. Se poate?

| baru a răspuns (pentru WhatMeanLove):

Din Bucuresti, si in afara de faptul ca sunt idiot, ma mai cheama si Alex.

| aliceinchains a răspuns:

Tu in loc sa te duci sa te joci, tu pierzi vremea pe TPU?

| ady123 a răspuns:

Atentieeeeee e un monstru in spatele tau!

Răspuns utilizator avertizat
| ΛᄂΣX a răspuns:

Pedofililor. Abuzati de saraca fatalaughing

| 97vladu a răspuns:

Cum ai reusit sa cultivi marijuana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îîîiuuu...