| WhatMeanLove a întrebat:

Mi-am pus poza de profil cu mine! Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Mai bine nu puneai intrebarea, observi cum sunt astia, daca pari mai mic deja te iau drept copil de sapte ani. Si daca vrei sa nu ti se mai reproseze varsta mai bine ia-ti si poza de la profil. Oricum, daca ma intrebi pe mine, esti draguta happy.
Sper ca te-am ajutat, bafta happy.

51 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Eşti drăguţă love struck

| Kazimir a răspuns:

Material pornografic pentru pedobear...

| PinguinuL a răspuns:

Doar mie mi s-a parut ca chestie din spatele ei e o planta de Marijuana?

| Dash a răspuns:

Ce-i in spatele tau?

| WhatMeanLove explică:

Un bradulet, mai!

| ady123 a răspuns:

Atentieeeeee e un monstru in spatele tau!

| baru a răspuns:

Sall. Esti frumoasa foc. Nu vrei sa fim prieteni? Pa!

| XxLuNeTisTuLxX a răspuns:

Ai 9 ani? -_- me too

| WhatMeanLove explică (pentru XxLuNeTisTuLxX):

De fapt 11 jumate!

| AnaBlackVampire a răspuns:

Cati ani ai? 7?

| aliceinchains a răspuns:

Tu in loc sa te duci sa te joci, tu pierzi vremea pe TPU?

| WhatMeanLove explică (pentru AnaBlackVampire):

Uite cine vorbeste...macar eu gandesc ca cineva destept iar tu gandesti ca cineva. *nu zice ca cine ca o va injura cineva*

| LoL a răspuns:

Si sora mea pare mai batrana(are 4 ani)

Apache
| Apache a răspuns:

Daca este sa urasc ceva pe internet.atunci acel ceva sunt comentariile la poze de genul,, esti super frumoasa ::X:Xbig grin;::... Dragutza.:::X.scumpika::X:X:.etc

| Criiiiiiiis a răspuns:

Cum face omul vizite doar că să-i vedeți poza.

| Polaris a răspuns:

Attention whore.

| Trinitas a răspuns:

Vroiam sa te-ntreb cati ani ai, dupa am observat buruiana din spate si peretele bunicii.

| 97vladu a răspuns:

Cum ai reusit sa cultivi marijuana?

| Zendaa a răspuns:

Ti-am gasit sora : www.killerjo.net

| DaV a răspuns (pentru Kazimir):

Ba nu.Pedo e prieten cu aia...Friday nu stiu cum.

| DaV a răspuns (pentru PinguinuL):

Eu am crezut ca e tac-su

| DaV a răspuns (pentru blueangel99):

Love is in the air...

Răspuns utilizator avertizat
| Fragile a răspuns:

*mănâncă ciocolată*
* se uită la poză*
*continuă să mănânce ciocolată*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Belluţa):

Mai degraba proasta la patrat, si du-te fata la scoala, invata cele necesare, ca dupa cum te tii dupa Justin al tau, nici cel mai sarac si urit baiat nu te va lua, iti zic eu. Crezi ca toata viata ta e Justin? Esti copila, du-te si te joaca cu cei de virsta ta, cand eram eu cam de virsta ta mai ajutam parintii, ieseam cu prietenii noaptea pe la colturi si strigam in gura mare, tu stai si te infunzi in vise desarte, Poti sa iti faci mii de conturi si sa-mi8 dai stupid, nu-mi mai pasa nici de un sfirsit al lumii in acest moment, as vrea sa iti pun ca nici cea mai iubita persoana dimn lume nu e mai sus decat tine, tu trebuie sa fii in atentia si grija ta, gindindu-te la altii te vei neglija pe tine si vei ramane de rasul lumii.

Si pentru ca sa fie un raspuns la intrebarea ce a pus-o acadeaua, fiecare cu ce arewinking

| CastraveteMurat a răspuns:

Urataa! si cultivi marijuana la varsta asta? :o copiii din ziua de azi oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DaV):

Bai, sunt fete ambele, ce vorbesti tu?

| blueangel99 a răspuns (pentru DaV):

Adică te-ai îndrăgostit de avatarul ei? Nu înţelege greşit, eu am zis doar că îmi place avatarul ei. Atâta tot happy

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

-.- esti tiganca sau tigancusa?=p~ straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îîîiuuu...