cristacheceliute
| cristacheceliute a întrebat:

Mi se intampla frecvent sa incerc sa votez inteligent un raspuns si aflu ca nu se poate pentru ca e al meu. Patiti si voi asa? N-ar trebui sa fim lasati sa ne votam singuri raspunsurile? Aveti raspunsuri la care v-ati da acum "stupid" si "nefolositor"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau sa nu poti sa-ti dai fundita rolling eyes... de pe acelasi cont.

17 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Voi reciti raspunsurile mele, iar apoi iti voi spune cate nefolositoare si stupide am adunat, cat despre inteligenta mea, o cam parasesc in barlogul meulaughing

| anad a răspuns:

Sunt de acord cu "inteligentu" privind votarea, adica sa ma gratulez singura. Cu stupid si nefolositor nu are rost sa-mi fac griji ca sunt deja persoane care isi fac o datorie de onoare din a le acorda!

| Roby67 a răspuns:

Nowbody is perfect, Cristache, toti facem greseli in viata, dar nu toti le si vad.
PS my name is Nowbody laughing

| hândel a răspuns:

Asta întrebasem şi eu în urma cu ceva luni. Se pare că oamenii inteligenţi gândesc la fel, ceea ce înseamnă că ai permisiunea mea să votezi de acum înainte răspunsurile mele cu inteligent, cum pe ale tale nu poţi, şi cum spuneam, gândim la fel. big grin
Dacă mă consideram stupid, ma ascundeam sub postări anonime, cât despre nefolositor, eram de mult strigoi.hee hee

| cretzufinish a răspuns:

Poate ca am, dar de ce as recunoaste?laughing

Elianna
| Elianna a răspuns:

Am avut un astfel de raspuns pe care mi-l-am raportat singura, sa nu-l mai vada nimeni!

| Hombre a răspuns:

Sigura ca da, dar nu e cazul sa ma obosesc, am cativa useri care o fac in locul meu si sunt foarte generosi si milostivi incat imi da si mai mult decat trebuie.

| Hombre a răspuns:

@cristacheceliute cine se scuza se acuza... si zici ca ai dat fundoaca pozei...pardon raspunsului? rolling on the floor Tebuie sa recunosc, ispita curata. Poate ne lamureste Doc Trip a cui este poza.laughing

| hominid dreak a răspuns:

Care vreti sa va puneti stampila in frunte, uite cum faceti: la sfarsitul intrebarii, iti pui in paranteza calificativul pe care-l doresti.( stupid)...bah,dar in cazul asta cine ar mai raspunde la o intrebare stupida?

cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

DocTrip nu doar ca m-a impresionat poza cu tine, este de o expresivitate rara, dar sunt perfect de acord cu raspunsul!

cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

@hombre n-ar fi prima data cand se intampla astfel de nedreptati pe TPU! Si uneori chiar din cauza mea!happy

| Hmmmm a răspuns:

E si asta o problema p care o amlaughing
o alta problema este faptul ca d multe ori cred si traiesc cu senzatia ca anumite raspunsuri p care le dau, la anumite intrebari, sunt extrem d inteligente si folositoare, dar mereu sunt votate cu stupidlaughing
incep sa cred ca am si eu f multi dusmani p acest site.laughing
cred ca acest raspuns merita un stupid...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, de-aia nu reusesc eu sa votez cu inteligent raspunsurile alea extraordinare!
Multumesc, stiam ca tup-ul n-are nicio problema, tot in gradina mea se afla "hiba".
Notiunile de stupid si nefolositor asociate cu numele meu sau cu vreo parere minunata de-a mea reprezinta, de fapt, un nonsens!
Multumesc, te salut din varful piramidei virtuale a tup-ului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu patesc asa ceva, pentru ca nu votez, nu de altawhistlinglaughing. Nu ar trebui sa fim lasati sa ne votam propriile raspunsuri, pentru ca astfel ar geme site-ul de raspunsuri inteligentelaughing. Sincera sa fiu, din cele peste 2400 de rapunsuri ale mele, au mai fost si cateva mai neinspirate, care ar fi meritat votul meu de "stupid"/"nefolositor". Desi ceilalti nu au tinut cont de acelea, nu au vrut sa ma faca sa cer despagubiri, asa ca mi-au votat alte raspunsuri cu aceste calificative, chiar daca nu era cazul, in avans inca, sa nu ramana datorilaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Garantez ca fotografia de la avatar e cea reala, am avut privilegiul unei scurte, dar placute - nici nu vreau sa-mi imaginez cum ar fi pentru un domn o asemenea intalnire! - intrevederi cu DocTrip!
Iar in afara aspectului...debordant, poseda si inteligenta, farmec si gratie!
Domnilor, nu va pot ura decat succes!
Aveti grija sa nu blocati casuta de mesaje a tinerei noastre userite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încerc să dau răspunsuri cât mai folositoare :-s. Cu inteligent, stupid, nefolositor etc. să mă voteze cititorii dacă asta este părerea lor despre răspunsurile mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ursulika stim ca esti proasta