| LiaPaula10 a întrebat:

Cand voi putea sa votez si eu (Folositor Nefolositor Amuzant Inteligent Stupid)
Ma poate ajuta cineva sa aflu?

Răspuns Câştigător
| Kago a răspuns:

Cand vei fi senior.Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si 10 zile de la inscriere.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Când vei deveni membru "Senior". Trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=2183.
Succes.

| Eღilia62 a răspuns:

Cand vei fi senior.Pentru asta trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile de la inscriere.

| TeoPT a răspuns:

Când vei avea mai mult de 10 zile de activitate pe site și 100 de răspunsuri, ca să devii utilizator senior.

Baftă

| mariacris98 a răspuns:

Cand vei fi "Utilizator Senior". Pentru a deveni trebuie sa ai minim 10 zile de activitate pe site si minim 100 de raspunsuri. Uite mai multe detalii aici:
www.tpu.ro/blog/

| ɔɐıɔ a răspuns:

Cand vei ajunge la rangul de senior, parca dupa ce ai 10 zile pe site si inca o conditie

| venusdoom a răspuns:

thinking dar nu poti? atunci trebuie sa ai 10 zile de activitate pe TPU si sa ai 100 de raspunsuri