| Stefania a întrebat:

Mi se par amuzante astea cu orele fixe, dar voi credeti in ele?

7 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Si daca nu ma mai uit la ceas ce inseamna?

| darrio2007 a răspuns:

Amuzante. Dar la ce te referi?

| Deea :x a răspuns:

Eh` stii? cica la ora fixa te iubeste, la fara un minut te inseala. auzi! depinde laughing. Daca te uiti la ora fixa, iti convine si crezi... daca nu, nu mai creziwinking

| Anecherry a răspuns:

Nu prea cred, dar ma uit la orele fixelaughing.

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Eu stiu ca dac` te uiti la fara 1 minut te inseala, la fix te iubeste si la si 1 minut te doreste...In fine...SUnt doar superstitii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca,,, cand te uiti la fic te iubeste cand te uit la fara un minut te inseala cand te uit la un minut tea placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, dar am prostul obicei de-a zice:,, fix! Ma iubeste`` laughing.