| Invictusman a întrebat:

Mi se zbate pleoapa de 5 luni de zile, dacă o tai o sa se mai zbate/joace?

6 răspunsuri:
| nuspuncinesunt2 a răspuns:

Da ce, acum joaca? Ia intreab-o, nu vrea si niste muzica populara sa joace cum trebuie?

Ce nu iti scoti ochiul? Mai intai scoti ochiul, dupa tai pleoapa, dupa poti sa iti scoti creierul din cap, poti sa iti tai si gatul dupa.Nu ar fi o problema. laughing
Ok, ok nu imi sariti in cap.Am vazut si eu la ce categorie e pusa intrebarea.=)

| Pamanteanul a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Da ce, acum joaca? Ia intreab-o, nu vrea si niste muzica populara sa joace cum trebuie?

laughing

| Pamanteanul a răspuns:

Cred ca dacă îți joaca pleoapa ești Hedonist, adică îți place viata și sa te joci

| Invictusman explică (pentru Pamanteanul):

Îmi plac femeile mult, acolo s-o dus averea mea, înainte îmi plăcea viata când eram nightcluber nu acum când stau în casa

| Pamanteanul a răspuns:

Sau poate ai tras prea mult cu ochii la femei tataie și ai rămas cu un tic.

| nonepasa a răspuns:

Da. pace in corpul uman