| ĄŇÐİ a întrebat:

Mie lene... voi ce faceti cand vi lene? tongue

Răspuns Câştigător
| giuly a răspuns:

Caut ceva educativ: citesc, invat, imi fac temele, lucrez in plus, invat pentru oimpiade si concursuri, iar in timpul liber citesc referate despre lumea animalelor.

mint cu cea mai mare nesimtire

8 răspunsuri:
| BlugiStramti a răspuns:

Daca mi lene nu fac nimic sau ma uit la un film sau dorm

| DaVà a răspuns:

? Nu stiu joc Metin2, citesc(glumeam), stau pe messenger su un prieten cool

| Sellak a răspuns:

Stau degeaba ca mi prea lene sa ma gandesc ce sa faclaughing

| K3ntHD a răspuns:

Eu imi bag capul in toaleta si trag apa... si apropo giuly aruncate de unde poti chiar si de pe geam cu tot cu cartile tale sa nu uit prima oara dale focwinking

| Kta_1500 a răspuns:

Ma uit la TV:d

| mhg a răspuns:

Ce am făcut de când m-am născut. raised eyebrows

| Adry05 a răspuns:

LE admir culoarea peretilor, ca de cand nu i-am vazut, multa vreme a trecutbig grin, daca nu-i nimica bun la Tv de vazut atuncea ce sa faci?