| Zburatori a întrebat:

Mie mi se pare ca pinguinuL e ratat rau uitati-va pe intrebarile lui de la trivia amuzante voi nu ziceti ca e prost?

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Uita-te la tine ininte sa critici

| Bya132 a răspuns:

Tu ești cel mai cul, inteligentă, tare, mișto user, nu? straight face

| Kazimir a răspuns:

O fi el. dar nici tu nu esti departe

| PinguinuL a răspuns:

O.o
Ce sescy mă simt smug

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Stim ce e, dar, tu ce oi mai fii?

| MiHaI a răspuns:

Chiar crezi?!

Răspuns utilizator avertizat
| Insomnii a răspuns:

Tu vorbesti fa pitipoanca iesita din canal...

| TraficantaDePufarine a răspuns:

Să nu te iei de el parcă tu eşti mai presus. Mai întâi uită-te la tine apoi critică pe altul.
*angry face*

| AnonimaPunct a răspuns:

Eu sunt de acord cu ea... uitati-va putin! la intrebarea asta pinguinuL a raspuns cu ''sescy'', nu ''secsy''!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e. Chiar nu e. E amuzant și dulce blushing Tu ești ratată tocmai pentru că ai pus întrebarea asta.