| anonim_4396 a întrebat:

Miley Cyrus, Demi Lovato sau Selena Gomez? Care raspunde primul si corect are funda:d

Răspuns Câştigător
| Georgiana05 a răspuns:

Selena Gomez, clar.

14 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Diley Lomez

| princessOfcaraibe a răspuns:

iti bati joc de mine ce sa fac eu cu prafuita aia de miley! aleg pe demi si selena dar maimult SELENAAA

| CriCri a răspuns:

Nu stiu daca ar exista un raspuns corect aici.Fiecare cu preferintele lui.Insa daca puneai intebare de genul "Care e preferata mea?" poate ca exista un raspuns corect.

Khrystyna

| A12NDRA a răspuns:

Miley Cyrus

| anqutsel a răspuns:

Selena Gomez.
Daa ma gandesc mai bine niciunalaughing

| Cosma0499 a răspuns:

Toate 3 odatalaughing

| Myuu a răspuns:

Demi Lovato

| L3XxA a răspuns:

Demi Lovato

| FaraNume_7993 a răspuns:

Hmm.Selena Gomez

| Sally06 a răspuns:

Toatee:X:X:X

| RoxyLaLa a răspuns:

Miley nuptongue, selena si demi dar cei mai mult selena:X, pls eu nu am nici o funda, da-mi-o mie te rog:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley cyrus?

| andrei_9573 a răspuns:

Daca este sa aleg as scoate pe Demi lovato si ar mai ramena Selena si Miley numa pot decide intre ele doua chiar daca miley este cam dus imi place melodiile ei

| CorinePurple a răspuns:

Multi spun ca o urasc pe Miley Cyrus, dar e buna in muzica. Altii spun ca Selena Gomez e praf la fel si Demi Lovato.
Mie imi plac toate cele 3 in varianta muzica. Dar, in alta varianta aleg Selena Gomez!