| anonimul a întrebat:

Mio dat profa de romana tema suplimentara sa comentez poezia "Razi ca tampita" si nu o gasesc...ma ajutati?

4 răspunsuri:
| Puţifer a răspuns:

şi mie mi-a dat profa de muzică tema : '' cânţi ca o vacă ''.
şi am căutat melodia.da' n-am găsit-o...

| FuckOffPepper a răspuns:

Da si mie mi-a zis sa fac rezumatul de la ""Ma besesc cat o vaca" si nu m-am obosit sa caut

| Georgiana97 a răspuns:

Cred ca tema suplimentara a fost dat datorita faptului c ai ras.si cred ca a vrut sa se joace putin cu acele cuvinte si sa transf o insulta intr-un titlu de poeziebig grinbig grin dupa parerea mea nu exista nici o carte cu numele acestalaughing