| syd2 a întrebat:

Moartea categoriei e pe aproape si prima prevestire a acesteia a fost acest mesaj. Pe toti ne asteapta moartea T/A-ului, multi vor muri de aici si putini vor retrai MAREA PUSTIERE a acestei categorii.
Prima prevestire
http://i.imgur.com/qQqPKwy.png
Ultimele cuvinte dateaza si vina apocalipsei T/A-ului. Deja toti stim...
Cine e on?

48 răspunsuri:
| syd2 explică (pentru IncredibleJoker67):

Nu vad nimic de ras, am intrebat si eu dar daca tu ai luat asta cu o ironie de rahat nu ai decat sa razi in continuare.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru syd2):

Ironie? nu am folosit ironie in raspunsul asta.
Daca se duce de rapa categoria este numai vina mofturosilor de 13-15 ani care nu inteleg umorul adevarat si isi plang de mila intr-una.
Ce caterinca sa fac cu tine daca te simti lezat la fiecare glumita si esti atat de deprimat?

| SuckTheGod a răspuns (pentru syd2):

Numele meu este Joker. Un porc prietenos cu limbaj gretos.

| IncredibleJoker67 a răspuns (pentru syd2):

Asa erau glumele prin 2013, de astea radeau toti, a da, si raboaiele dintre nutela si fineti fratii mei cu cancer...

| syd2 explică (pentru SergiuBoss11):

Ma faci o fetita plangacioasa, dar de fapt imi convine.

| syd2 explică (pentru SergiuBoss11):

Vrei sa spui ca sa o sugi pe mentosana si sa atentie "veolezi" oameni e umor. Uahahaha ce de ras.

| RainmakerX a răspuns:

Mda...Atsu cam are dreptate... cei care am ramas raspundem asa, de plictiseala nu ca sa fim neaparat amuzanti, asta e adevarul.
Insa este numai vina noastra. Daca nu atunci a cui sa fie?

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Idee n--n-n-nu am.

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Mda.Nici eu. smug

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

#plictisiealademoarte
V-v-vv-reau sa am o nimic xD, ma Andriusha tu ce vrei sa ai?

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Ce vreau sa am? Pai momentan am totul! smug
Daca esti duhul din lampa si ma intrebi "Ce vreau?" atunci ti-as raspunde o prietena sau daca nu atunci cel putin o inghetata caci am ramas fara momentan si dabia maine la ora 9 pot sa fac rost de alta rolling on the floor E inchis la magazin pana atunci...sau mai bine zis, nu ma trezesc pana atunci.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Cine esti?!

| LePotato a răspuns (pentru Anonima0000000000):

*CelCareTeIubeste*, cine sa fie?

| KamaSutra a răspuns:

Nimeni
categorie naspa

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru LePotato):

laughing))

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Aha si ce mai zici, categoria eu sunt naspa laughing. Ha.

| raMLesS a răspuns:

Crecă mă las şi eu de T/A, oricum ăştia numai sunt amuzanţi, pe Suck l-am văzut când fura un pepene din piaţă iar pe Sergiu când scârma după un morcov şi l-a mâncat rolling on the floor Lipitoarea îi spunem lui, iar lui Suck îi spunem Tavaua rolling on the floor.

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Nimic nu mai zic
Am racit urat, tocmai in mijlocul verii angry