| AllForOne a întrebat:

Daca ati muri acum, care ar fi ultimele voastre cuvinte pe care le-ati gandi?

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

"Si stii prea bine ca tot ce ai gandit TU este adevarat!"
"Si poate n-am fost cum vroiati voi, acum aveti sansa sa aveti copilul perfect, idealul vostru, ati scapat de o greseala din viata voastra"
"Si niciodata n-am facut-o intentionat, am vrut doar sa ma simt bine, chiar daca gaseam refugiul in fumul de tigara o facem pentru a uita de tine"
"Si stii ca eu nu sunt "chici"{nonvaloare}, stii ca uneori ti-am aratat cum e sa traiesti langa mii de persoane fara viata!"

Bafta.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

"In sfarsit, ne vom cunoaste fratioare.Habar nu ai cat am asteptat momentul asta"

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Sincer, tema asta nu imi place. Nu vreau sa vorbesc despre asta pentru ca intr-un fel ma inspaimanta. Deci nici nu vreau sa ma gandesc!

| Psihiatra a răspuns:

Cred ca mi-as lua adio de la cei dragi...Shi daca as muri printre colegi as spune :F**K!laughing

| ank a răspuns:

Regret ca nu am facut ce mi-am dorit cu adevarat...

| zalisa a răspuns:

"În sfârșit. De când așteptam momentul ăsta!"

| Amphitrite a răspuns:

"Doamne ajuta"

| geo_1909 a răspuns:

Ar fi te iubesc karina
karina fint pr mea

| Kardinal a răspuns:

Be Right Back tongue