| DarkRevenge a întrebat:

Neata! Ce faceti? Cum stai cu temele ca eu mai am multe crying
laughing

35 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu am teme ca m-am transferat, sunt elev nou intr-o clasa deci...lifebig grin

| T0T a răspuns:

Gata cu temele pentru mine...

| RainmakerX a răspuns:

Luni le termin pe toate tongue
Am facut si azi din ele...asta-i viata... laughing
In week-end nu o sa fac nimic.

| KamaSutra a răspuns:

Eu n-am teme smug

| DarkRevenge explică (pentru KamaSutra):

Cum? :O

| KamaSutra a răspuns (pentru DarkRevenge):

Am terminat clasa a 8-a. M-aș fi mirat să ne dea teme

| DarkRevenge explică (pentru KamaSutra):

Oo bravo eu abia o incep crying pfoai anul asta mananc mate pe painelaughing

| KamaSutra a răspuns (pentru DarkRevenge):

Auci
Stii,si eu cand am inceput clasa a-8 a mi-a fost foarte teama, adevarul e ca da, am mancat mate pe paine si n-a fost prea buna sad dar merita, muncesti acum mai mult si dupa-aia sa vezi ce bo$$ o sa fii laughing
Succes

| DarkRevenge explică (pentru KamaSutra):

Ok merci laughing

| Copac13 a răspuns (pentru KamaSutra):

Pai tu ai intrat la liceu si ai bulan

| KamaSutra a răspuns (pentru Copac13):

Da,de anul asta leneveala tongue

| Copac13 a răspuns (pentru KamaSutra):

Al naibi de norocoasa eu mai am anul asta si stau si eu pe leneveala

| KamaSutra a răspuns (pentru Copac13):

Vezi tu anul ăsta laughing *râs malefic*

| Copac13 a răspuns (pentru KamaSutra):

Da multumesc de consolarewinking

| AirănMeidăn a răspuns:

inca 5 rezumate

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ma duc cu mami sa-mi cumpere rechizitecrying((( si dupa fac numai teme

| DarkRevenge explică (pentru SergiuBoss11):

Auci naspa laughing eu mai am cam 20 de probleme de mate (geometrie) si termin cu temele, dar dupa trebuie sa recapitulez materiile ca profii dau teste pe care le trec in catalog -.-

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru DarkRevenge):

Eu am de scris 7 pagini cu fiecare litera

| DarkRevenge explică (pentru SergiuBoss11):

O.o dar in ce clasa esti?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru DarkRevenge):

A doua, am 9 ani.

| DarkRevenge explică (pentru SergiuBoss11):

Oo ce noroc pe tine crying clasa a 2 e cea mai usoara laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru DarkRevenge):

Ma inscriu la concursul Cangurul anul acesta.

| LePotato a răspuns:

N-am teme

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu am..ma duc la liceu si nu aveau cum sa ne mai dea teme.rolling on the floor

| Suck a răspuns:

Niciodata nu mi-am facut temele... ba i data le-am facut. Sunt o pierdere de timp, mai bine citesti ceva.

| Geanin a răspuns:

Trec a 9-a, deci
NO HOMEWORKS

| Copac13 a răspuns:

Dale dreacu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi aminti...ca nu stiu sa fac tema la latina. crying

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Din fericire n-am avut teme, doar de citit si am terminat.

| CristinaSNC a răspuns:

Pe langa faptul ca am avut o tona de carti din literatura romanesca si cea universala de citit in vacanta iar eu nu am citit nici macar una, ma descurc bine cu temele de vacanta laughing (nu m-am apucat de ele inca, intentionez pe data de 13 septembrie sa arunc o privire peste ele laughing )

| Kandia15 a răspuns:

Nu am teme, dar asta nu inseamna ca nu fac in plus. happy Daca vrei sa nu faci nimic pentru scoala toata vara, atunci iti urez mare succes anul asta. Daca nu lucrezi nimic, nu o sa stii nimic. Axeaza-te pe materiile importante pentru viitorul tau. happy

| DarkRevenge explică (pentru Kandia15):

OK,stiu si eu mai lucrez teste ca anul asta am examenul si..de asta depinde viitorul meu deci nu stica nimic facut in plus happy

| KoJoXMgoD a răspuns:

Nu am teme.