| ButterflyWings a întrebat:

Nu credeti ca expertii ar trebui alesi dintre cei sub 16 ani?
Pentru ca fac parte dintr-o majoritate covarsitoare...

7 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Nu credeti ca expertii chiar ar trebui sa ajute TPU-uistii?oh go on

| Deyutza a răspuns:

De acord cu bastet
nu neaparat, orice varsta ar avea, numai sa te ajute; ceea ce e cam rar(din cate am vazut eu)

| sceptic a răspuns:

De fapt expert poti sa fi si la 40 de ani si la 8 ani, si asta nu conteaza.

| LucianGabriel a răspuns:

Varsta nu cred ca ar trebui sa conteze.

| Gabica a răspuns:

Nu conteaza varsta, conteaza sfaturile pa care le da, calitatea lor.Nu inteleg la ce te referi prin faptul ca fac parte din majoritate.Si care este problema? Daca suntem mai multi(am sub 16 ani deci folosesc exprimarea la pers 1) nu inseamna ca trebuie sa fim experti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aham,nu stiu ce doresti dar iti dau dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred!