| Mary_3202 a întrebat:

Credeti ca expertii TPU au cersit vreo funda?laughing

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Cred ca expertii TPU au depasit cu mult etapa imaturitatiiwinking

7 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Dupa cum se observa "expertii" nu sunt copii de 12 ani, care nu iau nimic in serios.
cum intrebarea este la "trivia /amuzante" iti voi raspunde altfel: da, am cersit funda si mi s-au dat pentru ochii mei frumosi. rolling on the floor

| Laurici :x a răspuns:

Probabil, dar avand in vedere ca ei au niste raspunsuri asa bune, ca d`aia sunt experti, meritau acele fundite, nu trebuie sa le mai si cerseascawinking

| Crisstina a răspuns:

Asta numa ei stiu happy

| Anileda a răspuns:

Poate doar la inceput

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Poatehee heeuneori. Oricum, expertii au raspunsuri f bune, gandite inainte si documentate.Cred ca ei raspund la intrebari deoarece chiar vor sa ajute oamenii nu ineaparat vor sa colectioneze funditehee hee

| Zamfir_2974 a răspuns:

Nai curaj sa-mi dai si mie una

| Mary_3202 explică:

@Zamfir, şi tu ceri fundă aaaa? Cumpărăţilaughing